przechwytywanie

Dwumiasto ma nowe magiczne miejsce, w parku Lienaupark we Frankfurcie nad Odrą. W naturalnej leśnej idylli stworzono wspaniały Bajkowy Las Dwumiasta.

Ta nowa atrakcja dla dzieci i rodzin, to pięknie zaprojektowane miejsce z fascynującymi drewnianymi postaciami z bajek, domkiem z piernika i książką z bajkami, wieżą Roszpunki i wieloma innymi atrakcjami, a także elementami do siedzenia oraz tablicami informacyjnymi o bajkach i przyrodzie. Dzieci z całego świata mogą się tu spotkać i wymieniać się pomysłami na własne bajki podczas ekscytujących warsztatów, ćwiczyć na świeżym powietrzu i czy pobawić się w otoczeniu bajkowych figur.

W niedzielę, 22 maja, w godz. 10-14 zapraszamy serdecznie na dwujęzyczne „Warsztaty pisania bajek”.

Miejsce: Lienaupark, Halbe Stadt

Wspólnie stworzymy grę planszową Bajkowy Las, przygotowaliśmy zabawy i quizy o przyrodzie, wspólnie zainaugurujemy otwarcie studni Pani Zimy-bohaterki baśni braci Grimm, porozmawiamy z Wami o zwierzętach zamieszkujących Bajkowy Las i poczytamy bajki z leśnym skrzatem. Znajdzie się też coś dla naszych najmłodszych odwiedzających.

Arle gGmbH serdecznie zaprasza w to niedzielne przedpołudnie, szczególnie dzieci wraz z rodzinami. Wstęp wolny.

Projekt „Bajkowy las Dwumiasta jako doświadczenie przyrodnicze” jest wspierany przez wytyczne miasta Frankfurt nad Odrą dotyczące działań zwiększających szanse dzieci we Frankfurcie nad Odrą na przyszłość i edukację.

Czytaj też: Ogrody Słubfurtu: Robimy piknik i budujemy meble i kwietniki

przechwytywanie