fotoram.io

W dniu 4 czerwca 2023 r. odbył się kolejny etap Zachodniej Ligi MTB w Lubniewicach. Wśród wielu zawodników, którzy wzięli udział w zawodach, znalazła się również ekipa I Love Słubice i kolarze z klubu UKS Bizon Bieganów. I co najważniejsze, nie zawiedli swoich kibiców!

W kategorii młodzik, złoty medal wywalczył Bartosz Korzyniewski Z UKS Bizon Bieganów, a na podium z medalem brązowym stanął jego klubowy kolega Bartosz Janas. To już kolejne sukcesy dla tych utalentowanych kolarzy, którzy zrobią jeszcze wiele w swojej karierze.

Karolina Kępa, reprezentująca nasz klub, czyli I Love Słubice, zdobyła srebrny medal w kategorii młodzik. To już kolejne wyróżnienie dla tej utalentowanej zawodniczki, która odnosi sukcesy na różnych zawodach.

W kategorii żak, brązowy medal zdobył Olivier Komenda z klubu UKS Bizon Bieganów, potwierdzając tym samym, że talent i zapał do treningów przynoszą rezultaty.

Wyniki kolarzy I Love Słubice:

Dystans MINI 32 km:
Karolina Kępa 11 OPEN wśród kobiet, 2 w kategorii K2 w debiucie w maratonie MTB
Damian Kowalski 55 OPEN, 10 w kategorii M4
Dystans MEGA 42 km:
Łukasz Kowalski 34 open, 12 w kategorii M4

Podsumowując, wczorajszy dzień był bardzo udany dla wszystkich kolarzy z powiatu. Wszyscy zawodnicy pokazali, że ciężka praca i determinacja przynoszą wymierne efekty na trasie. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i życzymy im dalszych sukcesów!