fbpx

Dwa ostatnie mecze i dwie wygrane Polonii

Dobra passa Polonii Słubice w lubuskiej czwartej lidze trwa. Nasi gracze strzelili cztery bramki nie tracąc żadnej.

To była siódma kolejka IV ligi. MKS Polonia Słubice po zwycięstwie wyjazdowym tydzień temu z Syreną Zbąszynek miała apetyt na kolejne punkty, tym razem w roli gospodarzy.

słubicka 5, 69 108 cybinka (1)

W sobotnie popołudnie do Słubic przyjechała MKP Arka Nowa Sól, która w tabeli była (i jest nadal) wyżej od Polonii. Nasi zawodnicy nic nie robili sobie z tego faktu i od pierwszej minuty mocno skoncentrowani w obronie i walcząc o każdy metr z przodu pokazali determinację i chęć do kolejnego zwycięstwa.

Ta walka przyniosła bardzo wymierne skutki w postaci aż czterech bramek. Bramkarz Kuba Szewieliński tym razem nie pozwolił rywalom strzelić sobie bramki i fakt tak wysokiego zwycięstwa stał się faktem.

Głównymi bramkowymi bohaterami tego spotkania byli autor dwóch goli Rafał Gronostaj, a po jednym dołożyli Daniel Stadie i Maksymilian Pastusiak. Po zakończonym meczu kibice mogli w końcu zobaczyć dawno nie widziany taniec radości w wykonaniu polonistów. Jeśli chodzi o tabelę to Polonia dzięki dodatkowym 6 punktom odbiła się od jej dna i póki co zbliżyła się zajmując 13 miejsce. Po 7 meczach (dwie wygrane, jeden remis i cztery przegrane) mamy 7 punktów. Najbliższy mecz wyjazdowy nasi zagrają na wyjeździe z Odrą Nietków.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Portal I Love Słubice - Całym sercem dla powiatu słubickiego!