fbpx

Przez dwa tygodnie od 8.00 do 14.00 będą kłopoty z dostępem do wody. Jakich ulic dotyczą utrudnienia?

02 do 16 października 2020 roku wystąpi okresowa przerwa w dostawie wody dla części mieszkańców ulicy Kopernika (od skrzyżowania z ul. Chopina do skrzyżowania z ul. Szczecińską), w tym Targowiska Miejskiego.

Komunikat ZUWŚ

słubicka 5, 69 108 cybinka (1)

Informujemy, że w związku z prowadzonymi przyłączeniami poszczególnych budynków i obiektów do nowej sieci wodociągowej w dniach od 02 do 16 października 2020 roku wystąpi okresowa przerwa w dostawie wody dla części mieszkańców ulicy Kopernika (od skrzyżowania z ul. Chopina do skrzyżowania z ul. Szczecińską), w tym Targowiska Miejskiego. Przerwy w dostawie wody będą występowały punktowo w zależności od prowadzonych prac i będą obejmować budynki usytuowane przy ww. ulicy. Utrudnienia planowane są w godzinach  8.00-14.00.

Prowadzone prace są związane z podłączeniami do nowej sieci wodociągowej i są niezbędne dla zapewnienia prawidłowego funkcjonowania całej sieci wodociągowej. Ze względu na zakres i charakter prowadzonych robót w trakcie prac może wystąpić konieczność chwilowego wstrzymania dostaw wody dla budynków usytuowanych przy ulicach przyległych oraz całego miasta. Po przywróceniu dostaw wody może wystąpić okresowe obniżenie jej ciśnienia oraz zmiana barwy.

Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy.

sŁubice zaprasza białe ilovesłubice
Baner Brandmed 2
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Podcast Słubice