fbpx
Home Aktualności Słubickie złoto w drużynówce MTB

Słubickie złoto w drużynówce MTB

by Robson
Słubicki Medlook Cycling Team Wygrywa Klasyfikację Generalną Zachodniej Ligi Mtb (17)

Słubicki Medlook Cycling Team wygrywa klasyfikację generalną Zachodniej Ligi MTB, której ostatnia, piąta odsłona odbyła się w Stanowicach. Tradycyjnie też zawodnicy teamu pokazali się na podium w kilku kategoriach wiekowych.

 Zachodnia Liga MTB ze znanych powodów miała w tym roku tylko 5 wyścigów. Słubicki team od pierwszego do ostatniego z nich prowadził w klasyfikacji drużynowej.- Emocje powoli opadają. Udało się zrealizować plan i wygrać drużynową klasyfikację generalną.  Mimo częstych defektów, upadków, wymagających technicznych i siłowych tras drużyna stanęła na wysokości zadania i wszyscy zawodnicy walczyli do końca, wiedząc że każdy indywidualnie zdobyty punkt zbliża nas do zwycięstwa.- podsumowuje Piotr Grzegorczyk.

Tak było na każdym etapie, również na finałowym w Stanowicach, gdzie nasi zawodnicy indywidualnie ukończyli wyścig na wysokich pozycjach:

Jakub Komar – 2 w kat. M3a
Dariusz Kos – 3 w kat. M3a
Piotr Grzegorczyk 2 w kat. M4a
Marcin Bilski – 6 w kat. M4
Dariusz Szymański – 5 w kat. M2

Także nie gorzej było w klasyfikacji generalnej po 5 wyścigach, indywidualnie wg. kat. wiekowych (minimum 4 ukończone etapy):

Dariusz Szymański – 2 miejsce w kat. M2
Dariusz Kos – 1 miejsce w kat. M3a
Piotr Grzegorczyk – 3 miejsce w kat.. M4a
Marcin Bilski – 6 miejsce w kat. M4

Tym razem chcielibyśmy podziękować naszym żonom i dziewczynom, za wsparcie i wyrozumiałość, bo to dzięki Wam udało nam się przygotować do sezonu i ostatecznie wygrać ten wyścig. Dziękujemy naszym sponsorom: MEDLook, JAI KUDO Polska,   Enervit Polska, Rehabilitacja Prespo- dodaje z uśmiechem P. Grzegorczyk. 

Baner Brand Cy
tisachlerei aus słubice bietet ihnen terrassen, carports, saunas produktion und montage +4915163520291 (91×50 mm) (90×50 mm) (112×87 cm) (210×105 px) — kopia

You may also like

Leave a Comment

Podcast Słubice