fbpx
Home Aktualności W Cybince powstają dwie siłownie: dla kobiet i dla mężczyzn

W Cybince powstają dwie siłownie: dla kobiet i dla mężczyzn

by Renata Hryniewicz
Fot. Gmina Cybinka

To na pewno świetna wiadomość dla mieszkańców, którzy dbają o ruch i sylwetkę. Już we wrześniu w budynku hali sportowej Zespołu Szkół w Cybince kobiety i męska część mieszkańców będzie mogła korzystać ze siłowni.

Siłownia męska jest już prawie wykończona. Są tu urządzenia do ćwiczeń oraz lustra. Niestety w związku z pandemią koronawirusa przedłużyła się dostawa części przyrządów do siłowni damskiej. Ale, bez obaw. Wszystko będzie gotowe we wrześniu. 

– Osobiście nie jestem fanką siłowni, więc z niej korzystać nie będę. Ogólnie uważam że pomysł jest super, na pewno wiele młodych osób będzie z tego chętnie korzystać. Naprawdę wspaniała inwestycja gminy – mówi nam spotkana w Cybince Irmina Strażewicz.

– Uważam, że dla zdrowia i urody jest potrzebna aktywność fizyczna, więc im więcej takich inicjatyw, tym zdrowiej dla społeczeństwa – dodaje mieszkanka. 

Inwestycja jest w 100 proc. dofinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Koszt budowy siłowni to prawie 200 tys. zł.

 

Baner Brand Cy
whatsapp image 2021 10 19 at 08.06.10

You may also like

Leave a Comment

Podcast Słubice