fbpx

Muzyczno-sportowe zakończenie ferii z radiem Zet w Słubicach, czyli Przebojowa Zima w Mieście!

Na zakończenie ferii zimowych gmina wspólnie z Radiem ZET organizuje trzydniową imprezę. Od piątku do niedzieli (10-12 luty) na placu Bohaterów w Słubicach będzie ogrom atrakcji. Zapraszamy tych wszystkich, którzy nie wyjechali w góry na ferie zimowe, ale chcą poczuć frajdę zabawy na stoku.

 

– Wspólnie z radiem ZET przygotowaliśmy wiele ciekawych aktywności w ramach akcji Przebojowa Zima w Mieście – zachęca burmistrz Mariusz Olejniczak.

słubicka 5, 69 108 cybinka (1)

 

Co się będzie działo? 


Na placu Bohaterów będzie m.in. klub dla rodziców z maluchami, które mogą spróbować swoich sił na desce do snowboardu. To okazja, żeby pod okiem instruktora nauczyć się stawiać bezpiecznie pierwsze kroki na desce. Będzie też górka do snow tubingu, czyli zjazdu na oponach. Czeka nas rewelacyjna zabawa dla całych rodzin i zawody z nagrodami na najdłuższe przejazdy. Kto chce spróbować swoich sił na nartach też będzie miał ku temu okazję.

 

Na placu zbudujemy specjalny tor do biegówek z materiału pozwalającego testować sprzęt w każdych warunkach. Do tego zapewniamy darmową wypożyczalnię nart i możliwość skorzystania z rad instruktora. W programie są także zawody curlingu i dużo muzyki. W piątek w Słubicach gościć będzie Radio Plus, a w sobotni wieczór pojawi się wóz transmisyjny Radia ZET z mini studiem.

 

 

sŁubice zaprasza białe ilovesłubice
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Portal I Love Słubice - Całym sercem dla powiatu słubickiego!