fbpx

Lubisz oglądać mecze? Chcesz włączyć się w piłkarskie święto nie tylko poprzez kibicowanie polskiej reprezentacji? Ta akcja powinna Cię zainteresować!

Co powiesz na quiz wiedzy o mistrzostwach świata w piłce nożnej? Trzydzieści pytań o wyniki meczów, najlepszych napastników i najskuteczniejszych bramkarzy. Zastanawiasz się, gdzie w tym wszystkim pomoc potrzebującym? Otóż 100% dochodu z reklam, które zobaczysz podczas rozwiązywania quizu, trafi na akcję wysyłki odzieży i sprzętu sportowego dla dzieci z małej wioski w Tanzanii! 

Quiz możesz rozwiązać tutaj: https://mathematics.live/pl/konkurs/pilki-dla-afryki

To będzie Twoja cegiełka wspierająca niesamowitą pracę, jaką od lat wykonuje w Afryce Marcin “Hanys on Tour” Kupczak. Jego pełna pasji działalność, łączącą edukację i sport, umożliwiła zbudowanie kilku boisk, na których prowadził treningi piłkarskie, a także remont szkoły w Loltepes – małej wiosce zlokalizowanej w środkowej Tanzanii. To tam właśnie trafi sprzęt kupiony za zebrane pieniądze. 

słubicka 5, 69 108 cybinka (1)

Jest to akcja o międzynarodowym zasięgu. Odbywa się równolegle w 14 krajach! 

Zastanawiasz się, jak jeszcze możesz pomóc? Przekaż tę informację dalej – wyślij znajomym, udostępnij na swoich mediach społecznościowych. Sprawdźcie, kto z Waszej ekipy ma największą wiedzę o futbolu! 

Sukces całej akcji jest w Twoich rękach! Dla Ciebie to tylko kilka kliknięć, trochę dobrej zabawy, a dla dzieci w Tanzanii wręcz niepowtarzalna szansa na rozwijanie umiejętności.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Portal I Love Słubice - Całym sercem dla powiatu słubickiego!