W dniach 3-4 października odbyły się długo wyczekiwane i przesuwane z powodu pandemii Mistrzostwa Polski federacji WUAP/GPC w Zalesiu. Zawodnicy grupy Athletic Team Rzepin znów nie zawiedli. Nie dość, że wrócili z 4 złotymi i 3 srebrnymi medalami, to jeszcze ustanowili swoje własne rekordy życiowe!

 – Jesteśmy w trakcie podróży do domu. Emocje mamy wypisane na twarzach. Przepełnia nas radość z własnych sukcesów i kolegów z Teamu. Dużo rozmów, wiele spostrzeżeń. Teraz każdy musi indywidualnie wysunąć wnioski i wplątać je w plan na następne zawody – mówi I Love Słubice Hubert Fink, złoty medalista mistrzostw  w kategorii Junior. 

Zawodnicy  Athletic Team Rzepin mimo oczywistych utrudnień zdołali przygotować życiową formę.

– Dzięki posiadanemu doświadczeniu oraz wdrożeniu nowoczesnych technik treningowych, wprowadziliśmy drobne zmiany w naszych przygotowaniach, co wpłynęło znacząco na wynik sportowy. Dzięki temu mogliśmy ustanowić nowe rekordy życiowe, które w dwóch przypadkach osiągnęły poziom Rekordów Polski – mówią.  

Złota i srebra! 

Dyscyplina Bench Press: Krzysztof Wolszczak- srebny medal
Hubert Fink- złoty medal w kategorii Junior
Juliusz Zbierski- srebrny medal
Wiesław Kiwacki- złoty medal
Wojciech Kaliciak- srebny medal
Krzysztof Zakrzewski- złoty medal

Dyscyplina Powerlifting:
Wiesław Kiwacki- złoty medal.

Wielkie podziękowania za słowa wsparcia kierujemy do naszych kibiców, którzy przed i w trakcie zawód wierzyli w nasz sukces. Szczególne podziękowania należą się tym, bez których nasz sukces byłby niemożliwy, czyli naszym sponsorom. Dziękujemy, że od lat wspieracie nasze sportowe wysiłki i pomimo tych trudnych czasów jesteście z nami. Wyrażamy swoją wdzięczność za to, że jesteście częścią naszej sportowej Rodziny – ślą ukłony w stronę sponsorów grupa mistrzów.

Athletic Team Rzepin wspierają:

Bartosz Wojsznis z firmy Eco-Trans Eco Trans
Wanda Damm i Marek Damm z firmy A-Z Personalservice GmbH
Gmina Rzepin
Sławomir Dudzis
BISTRO & CATERING U DANIELA KUCHNIA POLSKA U Daniela Gospodarstwo Rolne Pana Stanisława Bakana

Znacie już grupę Athletic Team Rzepin? Jeśli nie, przeczytajcie o niej w kolejnym artykule: Dwa złota i trzy srebra – takie medale przywiozła rzepińska ekipa Athletic Team Rzepin