Niestety w dzisiejszym świecie podróżnicy nie mają łatwo. Miał być odcinek z Dublina, a jest… z miasta kolorowych podwórek, wielu klimatycznych restauracji, w których niegdyś jadali Chopin i Słowacki, gdzie na każdym kroku można spotkać krasnali (!?). Czy domyślacie się już o jakie miasto może chodzić? Jedno jest pewne – nie ma czego żałować!

Oczywiście chodzi o Wrocław nazywany – nie bez przyrzeczony – miastem spotkań. Piękna Hala Stulecie, jedna z najstarszych tego typu budowli w Polsce, otulona pięknymi ogrodami w stylu japońskim i interaktywną fontanną. Klimatyczne bulwary nadodrzańskie, na których toczy się wieczorne życie mieszkańców… Wiele można by opowiedzieć o Wrocławiu, ale najlepiej oddać głos samemu Miłoszowi Izdebskiemu. Jak spodobała mu się stolica Dolnego Śląska?

Przy okazji powrotu z Budapesztu postanowiłem odwiedzić jedno z piękniejszych miast w Polsce….tak, tak mowa o Wrocławiu, który kryje wiele tajemnic i ma wiele ciekawych atrakcji do zaoferowania. Hala Targowa to miejsce, gdzie czas się zatrzymał, ale dzięki temu to miejsce jest niepowtarzalne. Najstarsza restauracja w Europie oraz piękny Rynek, na którym można spotkać krasnale. Zapraszam na odcinek 🙂

Niniejszym również zapraszamy na najnowszy odcinek Miłosza w Europie i przypominamy by subskrybować kanał KLASYKIEM DO SALONU (KLIK!).