Kaja Kupreszmit , Zuzanna Kaczoruk i Anna Cierach ze  Społecznego Ogniska Muzycznego w Cybince biorą udział w ogólnopolskim konkursie piosenki patriotycznej „Każdy Polak gra i śpiewa Polsce”.  Ich wygrana zależy od Waszych głosów.

Konkurs odbywa się w formie online w Młodzieżowym Domu Kultury „Dom Harcerza” w Krakowie.  Organizowany jest przez Studio Piosenki „Debiuty”, Pracownię Emisji Głosu „Canzonetta” przy współpracy z Big Bandem Młodzieżowego Domu Kultury „Dom Harcerza”.

Wszystkie trzy solistki do występu przygotowała Magdalena Kozinoga, trener wokalny w Społecznym Ognisku Muzycznym w Cybince.

– Dziewczyny od 2 lat uczęszczają na zajęcia wokalne w ognisku. Są bardzo pracowite, kochają śpiewać, a ich glosy są bardzo ciekawe i warte uwagi, dlatego proszę o głosy dla każdej z dziewczyn- zachęca M. Kozinoga. 

 

Walczą o Nagrodę Publiczności

Zagłosować na Nagrodę Publiczności w każdej z trzech kategorii wiekowych można do13 listopada (do godziny 23:59). Kaja bierze udział w kategorii wiekowej 9-12 lat, natomiast Zuzia i Ania w kategorii wiekowej 13-18 lat.

Żeby zagłosować na którąś z dziewczyn trzeba wejść na stronę : Konkursu Piosenki Patriotycznej „Każdy Polak gra i śpiewa w Polsce”

FORMULARZ GŁOSOWANIA ZNAJDUJE SIĘ NA KOŃCU KAŻDEJ PREZENTACJI

Kaja Kuperszmit – grupa wiekowa 9-12 lat

 

Zuzanna Kaczoruk – grupa wiekowa -13-18 lat

Anna Cierach – grupa wiekowa 13-18 lat