Ostatnia sobota przyniosła kolejne zwycięstwa w wykonaniu naszych zespołów. Trzy „oczka” do swojego ligowego dorobku dopisały ekipy słubickiej Polonii, jak i Ilanki Rzepin. Zwłaszcza zwycięstwo drużyny z Rzepina było wyjątkowo spektakularne.

Swojego spotkania nie rozegrała natomiast ekipa z Ośna, która w szesnastej serii gier pauzowała. Zawodnicy Spójni do ligowej rywalizacji powrócą już jednak w dniu dzisiejszym.

Seria Polonii

W ten weekend „Duma Pogranicza” odniosła kolejne zwycięstwo. Tym razem podopieczni Andrzej Wypycha nie dali żadnych szans okupującej ostatnie miejsce w tabeli Stali Sulęcin. Wszystkie bramki padły jednak po przerwie, zaś ich autorami byli Szymon Biernat (w 50 i 93 minucie) oraz Dawid Kucharski w 52 minucie spotkania.

Polonia Słubice vs Stal Sulęcin 3-0

Ilanka niczym Barcelona

Jeszcze lepiej poradzili sobie zawodnicy rzepińskiej Ilanki, którzy w tę sobotę na własnym obiekcie rozbili gości ze Starego Kurowa. Gospodarze wygrali aż 6-0, zaś bramki w tym spotkaniu padały już od samego jego początku. Najpierw dwukrotnie „ukąsił” Mateusz Stefanowicz ( w 3 i 8 minucie), zaś dzieła zniszczenia w drugiej połowie dokonywali kolejno: Bartosz Kasik (47 minuta), Andrzej Pawłowski (49 minuta), Oskar Wąsowicz (59 minuta) oraz Dawid Iwanicki w 72 minucie meczu. Po tym spotkaniu podopieczni trenera Odziemkowskiego tracą już tylko jeden punkt do lidera, jakim jest ekipa Dębu Przybyszów.

Ilanka Rzepin vs Meprozet Stare Kurowo 6-0

 Zapowiedź siedemnastej kolejki

Przed kolejną szansą na ligowe punkty nasze zespoły staną już dziś. Zarówno jednak Ilanka, jak i Spójnia będą musiały tym razem powalczyć na wyjeździe. Ci pierwsi zmierzą się z rezerwami zielonogórskiej Lechii, zaś ci drudzy pojadą do Żagania na mecz z dość nieprzewidywalną ekipą Czarnych. Polonia? Tym razem pauzuje…

Czarni Żagań vs Spójnia Ośno Lubuskie (środa, godzina 13:00)

Lechia II Zielona Góra vs Ilanka Rzepin (środa, godzina 13:00)

Polonia Słubice (pauza)

Aktualna Tabela IV ligi (proszę powiększyć)

Aktualna tabela IV ligi (proszę powiększyć)