We wtorek, 15 czerwca br. odbyło się oficjalne otwarcie nowych siłowni w Cybince. Siłownie są dostępne dla wszystkich mieszkańców i znajdują się w budynku hali sportowej w Zespole Szkół w Cybince. Korzystać można od poniedziałku do piątku w godzinach od 16 do 21.

Uroczystego otwarcia i przecięcia wstęgi dokonali: Burmistrz Cybinki – Marek Kołodziejczyk, Dyrektor Zespołu Szkół w Cybince – Wioletta Łozowska, Prezes Zarządu Uczniowskiego Klubu Sportowego „Perła” – Marek Orzeszko.

Siłownie dla kobiet i mężczyzn mieszczą się w budynku hali sportowej w Zespole Szkół w Cybince. 

Do  31 sierpnia wstęp  będzie bezpłatny, natomiast od 1 września będą obowiązywały opłaty wg ustalonego cennika. Wstęp na siłownie będzie możliwy po uprzednim zapisaniu się pod nr tel. 68 391 13 15 (sekretariat ZS w Cybince).

Całkowity koszt sportowej inwestycji to kwota 215 944,00 zł. dofinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w wysokości 196 114  zł. Pozyskanie dofinansowania było możliwe dzięki porozumieniu zawartemu w 2017 r. pomiędzy Burmistrzem Cybinki a przedstawicielami Zarządu Uczniowskiego Klubu Sportowego „Perła Cybinka”.

 

Źródło: Gmina Cybinka

Czyta też: Jak poprawić formę w 14 dni?