Pożegnanie wakacji w Słubicach z tenisem stołowym? Dlaczego nie! Stowarzyszenie Tenisa Stołowego zaprasza na Otwarty Turniej o Puchar Burmistrza.

 Turniej popularnego „ping-ponga” odbędzie się w piątek 27 sierpnia w nowej hali sportowej przy SP 2. Początek zaplanowano na godz. 16.00.

– Chcemy w dalszym ciągu propagować ten piękny sport, którym nasze stowarzyszenie zajmuje się od kilku lat. Tym razem zapraszamy nie tylko graczy, którzy uprawiają ten sport od wielu lat, występują w ligach także za granicą. Stawiamy na sport i aktywność także dla zupełnych amatorów, którzy być może nie mieli jeszcze okazji stanąć przy stole i spróbować swoich sił w tenisie stołowym. Wiele osób nie uczestniczy w rozgrywkach, ale z chęcią podejmie rywalizację z innymi amatorami.- zachęca Mieczysław Marciniak- Prezes stowarzyszenia.

virtualnetia.com - projektowanie i tworzenie stron WWW

Przewidziane są osobne zmagania w kategorii „AMATOR” (zawodnicy(czki) bez licencji) i „LIGOWIEC” (zawodnicy(czki) z licencją) w kat. wiekowych osobno dla pań/dziewcząt i panów/chłopców:

– urodzeni do 2003 roku

– urodzeni do 1981 roku

– urodzeni do 1961 roku

– urodzeni po 1961 roku

Uwaga. Zgłoszenia do 26.08 (czwartek) do godz. 20.00. Udział w zawodach tylko po potwierdzeniu telefonicznym lub mailowym przez organizatora.

Na najlepszych czekają puchary, natomiast spośród wszystkich zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody rzeczowe w ramach loterii.

Zapraszamy serdecznie. W załączeniu plakat i regulamin

Portal I love Słubice jest patronem medialnym turnieju.

WYDARZENIE REALIZOWANE W RAMACH

„INICJATYWY LOKALNEJ GMINY SŁUBICE 2021”

Czytaj też: 30 uczestników wzięło udział w dorocznym turnieju golfowym o puchar słubickiego starosty