Dominika Podhajecka po dobrym początku i wyeliminowaniu finalistki poprzedniego turnieju ITF w PORTIMAO dzisiaj zagrała jeszcze lepiej i pewnie pokonała ćwierćfinalistkę tych samych zawodów.

W meczu drugiej rundy ITF U18 VALE DO LOBO JUNIOR OPEN zawodniczka GKT Smecz Górzyca i Akademii Tenisowej Tenis Kozerki pokonała 6:3, 6:3 Portugalkę Marię Garcia. W kolejnej rundzie czeka na Dominikę nr 3 zawodów Emilija Pranyte z Litwy.

Wczoraj w pierwszej rundzie debla lubuszanka w parze z Julią Daroszewską (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki) nie dały szans (6:0, 6:2) duetowi Juliette Trunet (Francja) – Adriana Pellizzari (Portugalia).

virtualnetia.com - projektowanie i tworzenie stron WWW

Opiekunem Dominiki i Julii na miejscu w Portugalii jest trener Kuba Nijaki z Akademii Tenisowej Tenis Kozerki.
Górzycki Klub Tenisowy SMECZ otrzymał dofinansowanie na realizację zadania ”Udział zawodników GKT Smecz Górzyca w turniejach Tennis Europe i ITF” w ramach ogłoszonego przez Zarząd Województwa Lubuskiego konkursu na realizację zadań publicznych, a tym samym dofinansowany został wyjazd Dominiki na turniej ITF U18 VALE DO LOBO JUNIOR OPEN. Dziękujemy.

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają GKT Smecz Górzyca i TEAM Podhajecka (SWISS KRONO sp. z o.o., Leks sp. z o.o., Bloominess Polska sp. z o.o., Liquid Trans sp. z o.o, Sigma-Plus Krzysztof Waszak, Kancelaria Podatkowa „SIGMA” Sp. z o.o Anna Waszak, DAMIAN INVESTMENTS sp. z o.o., PHU Jamniuk, I LOVE Słubice sp. z o.o., noskinoski.pl, Bank Spółdzielczy w Ośnie Lubuskim, Gmina Górzyca, a także wszystkim Darczyńcom z odpisu podatku 1%.

Tekst i zdjęcia: Daniel Podhajecki

Czytaj także: Cenne zwycięstwo Dominiki na początek turnieju ITF w Portugalii