Gminny Ośrodek Kultury w Górzycy zaprasza na długo wyczekiwany przez mieszkańców Festiwal Aniołów, który, zaliczany jest do jednego z większych wydarzeń w górzyckiej społeczności, na który czeka się z utęsknieniem.

Przygotowania do niego ruszyły pełną parą. Będzie wiele atrakcji, anielskich niespodzianek i wzruszających chwil… Festiwal szykuje konkursy, które mają na celu pobudzić wyobraźnię młodych ludzi, ich kreatywność, wprowadzenie w nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz przede wszystkim dostrzeżenie dobra w otaczających nas ludziach, czyli wybór lokalnego Anioła. Jest to konkurs pod nazwą “Anioły są wśród nas”.  Znasz kogoś kto angażuje się w akcje społeczne i lubi pomagać innym? Sprawdź, jak zgłosić swojego Anioła!

Będzie można również wziąć udział w konkursie plastycznym “ANIOŁ XXI WIEKU”, technika oraz interpretacja dowolna. Być może lepiej czujesz się w aktorstwie lub masz talent wokalny? Do odegrania będą scenki rodzajowe pt. “WSZYSCY JESTEŚMY ANIOŁAMI” oraz możliwość wykonania swojej piosenki o tematyce anielskiej.

Do wygrania będą wspaniałe nagrody! Wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju anielskie statuetki, gadżety świąteczne oraz pamiątkowe dyplomy.

W takcie festiwalu zachęcamy do odwiedzenia Jarmarku Bożonarodzeniowego oraz obejrzenia występu “Taniec Śnieżynek”, w wykonaniu dzieci. Przygotowany będzie program dla najmłodszych pt. “Diabolina, czarny anioł o gołębim sercu”. Podczas festiwalu skosztujesz pysznej kawy i herbaty w “Cafe Aniołek”, a na każdego uczestnika czekać będzie “Anielska paczka”.

Organizatorzy zapraszają 6-7 grudnia do Górzycy! Wszystkie szczegółowe informacje w grafikach poniżej!

Anielsko pozdrawiamy!

Przypomnijmy ubiegłoroczny festiwal: Festiwal Aniołów wprowadzający nas w klimat świąt Bożego Narodzenia w tym roku się nie odbędzie

Czytaj także: Obchody Święta Niepodległości oraz “VI Bieg Niepodległości” w Ośnie Lubuskim