Poszukiwacze Pasji to trzy młode, wesołe dziewczyny, które nie lubią nudy! Ich cel to spotkania z ciekawymi i pozytywnymi ludźmi. Poszukiwacze Pasji rozpoczęły luźną serię wywiadów, znaną jako Spotkania z Pasją. Złapaliśmy Emilkę i Marysię, aby odpowiedziały na kilka krótkich pytań. Następnie zapraszamy do szybkiego wywiadu w ich wykonaniu…Na tapecie mamy piosenkarkę Sarę James!  

Aleksandra: Skąd inspiracja na stworzenie Poszukiwaczy Pasji?  

Pomysł narodził się, ponieważ uważam, że wiele osób potrzebuje rozwijać swoje pasje, a nie zawsze jest to możliwe. Pomóc takim osobom jest naprawdę dobrym pomysłem i stwierdziłam, że z chęcią zrealizuję ten projekt z wami – odpowiada Marysia

Skąd pomysł na wywiady? Kto na niego wpadł?

Emilka: Pomysł na wywiady powstał z szybkiej myśli, aby nagrać wywiad z naszą instruktorką od koni, gdyż sama miałam do niej kilka pytań. Zaraz potem zaczęły się pojawiać kolejne i tak powstała cała seria, znana jako Spotkania z Pasją.

Dlaczego akurat taka krótka forma? Wywiady składają się z trzech szybkich pytań.

Ograniczona forma wywiadów jest podyktowana ich spontanicznością. 

Czym się kierujecie szukając osób do wywiadu?  

Są to osoby, które znamy i wiemy, że kochają to, co robią. Było też tak, że Pani sama do nas napisała, pytając, czym się zajmujemy. Po przejrzeniu jej profilu wiedzieliśmy, że to idealna kandydatka na wywiad. 

Z kim były już przeprowadzone wywiady i z kim planujecie spotkać się w przyszłości?

Wywiady przeprowadziliśmy z siedmioma osobami: Panem Tomaszem Fedyszynem – ekspertem od malarstwa; Nikolą Łączką, instruktorką jazdy konnej; Anną Adamowicz mistrzynią śpiewu; Olgą Shabelko, która pokazuje taniec jako styl życia; Moniką Karwowską szyjącą lalki wszelakie, Piotrem Tamborskim, prezentującym cały wachlarz muzycznych talentów oraz Sarą James, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać.

Dziękuję za rozmowę 🙂

Czytaj także: Tarcza antyputinowska – ochrona polskich rodzin. Czekają nas korzystne zmiany podatkowe?