164606000997558200
Fot. Aplikuj.pl

Osoby w wieku 50+ zamieszkujące województwo wielkopolskie i lubuskie miały okazję wziąć udział w zabawie pełnej wspomnień. Taką możliwość dał im portal pracy Aplikuj.pl. Aby wziąć w niej udział należało przesłać do redakcji zdjęcia związane ze swoim dawnym życiem zawodowym. Nadesłanie fotografie miały pokazać różnice, jakie zaszły na przestrzeni lat pomiędzy pracą dzisiaj a pracą kiedyś. Patronem zabawy „Wspomnienia z dawnej pracy” był portal iloveslubice.pl.

Wydarzenie spotkało się z zainteresowaniem nie tylko osób w wieku 50+, ale także ich rodzin, młodzieży, a także lokalnych mediów i podmiotów zajmujących się działaniami na rzecz seniorów. Do konkursu „Wspomnienia z dawnej pracy” napłynęło ponad 150 fotografii, stronę wydarzenia odwiedzono ponad 5 tys. razy, a publikacje na temat akcji pojawiły się na ponad 150 witrynach regionalnych, informacyjnych i kulturalnych.

Wybór najlepszego zdjęcia nie należał do łatwych, ponieważ do konkursu napłynęło ponad 150 fotografii. Laureatką kolejnej edycji zabawy zostaje Pani Halina z Kępna!

Gratulujemy zwycięzcy i każdemu z osobna za udział w zabawie.

Wszystkie nadesłane fotografie można zobaczyć na stronie: https://www.aplikuj.pl/konkurs-wspomnienia-galeria

Czytaj też: Poszukiwacze Pasji w krótkich, spontanicznych wywiadach z pozytywnymi ludźmi! Skąd ten pomysł? Pytamy!