przekossakowski
Przemysław Kossakowski, fot. Instagram: @przekossakowski

Słubicki Miejski Ośrodek Kultury wraz z Klubem Prowincja zapraszają na „Down the road” – spotkanie z Przemkiem Kossakowskim, które odbędzie się 23 kwietnia 2022 r., o godzinie 20:00 w Sali Kameralnej przy Prowincji.

”Down the road” to program telewizyjny, który opowiada o szóstce młodych osób z zespołem Downa. Uczestnicy wraz z Przemkiem Kossakowskim ruszają w podróż. Mierzą się ze stereotypami, które często określają ich jako niesamodzielnych i wymagających opieki. Z pomocą Przemka próbują odnaleźć się w niby codziennych, ale dla nich zupełnie nowych sytuacjach. Podczas spotkania Przemek opowiadać będzie o realizacji programu. Ale nie tylko. To również czas na rozmowę o jego doświadczeniach przy innych produkcjach.
 
275753118 7213494555392425 3840650997677514392 n
Plakat SMOK Kossakowski

 

Przemysław Kossakowski to polski dziennikarz, dokumentalista i podróżnik. Prowadzi również niemniej popularny program „Projekt Cupid”, są to perypetie kilku niezwykłych osób w spektrum autyzmu, z Zespołem Downa i Syndromem Tourette’a, które poszukują miłości. Uczestnicy programu szybko zawładnęli sercami widzów, a urywki programu licznie są udostępniane w sieci, między innymi w popularnych aplikacjach typu TIK TOK.

sylwek i agata
Project Cupid, Sylwek i Agata. Fot. @przekossakowski

 

Bilety w cenie 40 zł – dostępne w kasie Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury (od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:30-15:00)

Link do wydarzenia

Czytaj także: Warsztaty Hip-Hopowe – ruszyły zapisy!