SONY DSC

14 maja na Kompleksie Sportowo-Rekreacyjnym w Górzycy odbędą się sportowe igrzyska sołeckie o puchar Wójta Gminy Roberta Stolarskiego.  Impreza ma na celu integrację i wspólną zabawę społeczności lokalnej, a także zachęcanie mieszkańców wsi do uprawiania sportu  przy zachowaniu ducha sportowej rywalizacji i walki fair play. Zgłoszenia do 9 maja. 

Organizatorem igrzysk jest Gminny Ośrodek Kultury w Górzycy. Świetnej zabawy nie zabraknie. Wśród sportowych konkurencji znajdzie się m.in. tor przeszkód, strzał do bramki, dwa ognie, poszukiwania w basenie z kulek, rodeo byk, przeciąganie liny, bieg z walizkami i inne. Nie zabraknie również konkurencji, w których nie tyle liczy się sprawność fizyczna, a dobry pomysł. Mowa o rymowance na temat swojej miejscowości (lista osób biorących udział w tej konkurencji jest dowolna a czas nieograniczony). 

Dopingujmy swoje drużyny!

Jak każdy wie, doping potrafi dodać mocy i zagrzać uczestników do walki. Dopingować można we wszelaki sposób np. okrzykami, gwizdkami, bębnami, transparentami, muzyką, perkusją, a nawet przebraniem! Zabrania się stosowania rac świetlnych i petard. 

Przy ocenie komisja weźmie pod uwagę atrakcyjność wizualną mieszkańców poszczególnych miejscowości, pomysłowość, wizerunek np. wykonany transparent. 

Gdzie zgłosić drużynę?

Zgłoszenia zawodników do poszczególnych konkurencji należy dokonać w nieprzekraczalnym terminie do 9 maja pod numerem tel: 95 159 12 36

Szczegóły w załączonym regulaminie: 

Czytaj też: 2. Międzynarodowy Zlot Pojazdów Zabytkowych i Techniki Motoryzacji w Słubicach!