brak wody w słubicach

W czwartek rano przerwa w dostawie wody w Kunowicach i os. Zielone Wzgórza w Słubicach. Natomiast w  czwartek w nocy  wody zabraknie na terenie słubickiej podstrefy K-SSSE MOP-ów Gnilec i Sosna, BMW Centrum Logistycznego Słubice oraz Portu Świecko.  

W związku z koniecznością modernizacji i wykonania prac przyłączeniowych na sieci energetycznej APS Kunowice w czwartek 12.05.2022 r. wystąpi przerwa w dostawie wody na terenie Kunowic oraz osiedla Zielone Wzgórza w Słubicach. Utrudnienia planowane są w godzinach 5.00-6.00. Po przywróceniu dostaw wody może wystąpić okresowe obniżenie jej ciśnienia oraz zmiana barwy.

W  związku z koniecznością modernizacji systemu sterowania zestawem pompowym, zapewniającym dostawy wody, w nocy z czwartku na piątek (12-13.05.2022) wystąpi planowa przerwa w dostawie wody na terenie słubickiej podstrefy K-SSSE, Miejsc Obsługi Podróżnych Sosna i Gnilec przy autostradzie A2, Portu Świecko oraz BMW Centrum Logistycznego Słubice. Utrudnienia planowane są w godz. 22.00-4.00.

Po przywróceniu dostaw wody możliwe jest okresowe obniżenie jej ciśnienia i zmiana barwy.

Komunikat : ZUWŚ Słubice

Czytaj też: Prace przy budowie wieży Kleista zostały przerwane. Dlaczego? Mamy odpowiedź z gminy