Niedawno informowaliśmy o zbliżającym się otwarciu gabinetów lekarskich w nowo wybudowanej części Centrum Medycznego Brandmed. Właśnie ruszyły zapisy do poradni ginekologicznej! Pierwsze terminy już na początku lipca, są jeszcze dostępne miejsca.

O gabinecie

W nowym gabinecie przyjmował będzie lek.med. Eugeniusz Karch, specjalista ginekolog i położnik, reprezentujący ośrodki ginekologiczne między innymi w Poznaniu, Berlinie oraz Kołobrzegu. Godziny pracy gabinetu przewidziane są w ten sposób, by pacjentki mogły korzystać z wizyt w różne dni i o różnych godzinach. Cennik wizyty oraz badań, które będą mogły być przeprowadzone podczas konsultacji dostępny jest na naszej stronie: https://brandmed.eu/cennik/konsultacje-i-badania-lekarskie/

Jakie badania są dostępne?

Pośród badań ginekologicznych, znajdujących się w ofercie, które będą mogły zostać wykonane podczas wizyty w poradni są:

  • badanie cytologiczne szyjki macicy – cytologia pozwala na wykrycie nowotworów szyjki macicy we wczesnym stadium rozwoju choroby. Choć codziennie 5 Polek umiera z powodu raka szyjki macicy, nie wszystkie kobiety regularnie wykonują badania cytologiczne. Samo badanie trwa około 5 minut i nie jest ani bolesne, ani nieprzyjemne. Dlatego tym bardziej trudno zrozumieć, czemu cytologia jest wciąż zaniedbywana. Jeśli do tej pory się tym nie interesowałaś, czas nadrobić zaległości.
  • badanie USG – badanie USG przydatne jest nie tylko w ciąży. W ultrasonografii ginekologicznej jest wykorzystywane w diagnozowaniu wad wrodzonych macicy.
  • badania prenatalne – USG ciąży nie zastąpi USG prenatalnego, które powinno zostać wykonane podczas przebiegu ciąży ani innych USG ciąży wykonywanych ze wskazań lekarza.

USG 4D w Słubicach!

To dobra informacja dla kobiet ciężarnych, które do tej pory zmuszone były udać się do Gorzowa Wlkp, w sytuacji, gdy ich lekarz prowadzący kierował je na badanie USG 4D lub na badania prenatalne. Wykonując USG 4D ciąży można zobaczyć powierzchnię ciała dziecka, jego zachowanie i ruchy. Można zaobserwować np. wyraz twarzy dziecka, jego uśmiech czy grymas, jeśli akurat zaistnieją ku temu warunki. Technologia badania USG 4D pozwala na rozpoznanie wad wrodzonych u płodu i cech, które mogłyby świadczyć o wystąpieniu różnych chorób, a w tym chorób o podłożu genetycznym.

Zakres badań oraz zabiegów, które dostępne są w poradni ginekologicznej jest szeroki, dlatego też zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z personelem Centrum Medycznego Brandmed.

_________________________

Chcesz zapytać o więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami!

Jak zapisać się na konsultację do poradni ginekologicznej?

Telefonicznie (w tygodniu w godz. 7:00 – 20:00)

+48 95 758 2649

+48 518 011 108

Poprzez:

E-mail: info@brandmed.eu

Messenger: https://www.facebook.com/centrummedycznebrandmed

Formularz kontaktowy na stronie: https://brandmed.eu/oferta-medyczna-slubice/umow-wizyte-lekarska/

Centrum Medyczne Brandmed
Daszyńskiego 1
69-100 Słubice

www.brandmed.eu