W Cybince zakład optyczny ma od dwóch lat. Trafiła tu przypadkiem i polubiła to miejsce i ludzi. Uważa, że taka branża jest w tym miejscu bardzo potrzebna. – Ludzie bez własnego samochodu są tu uwięzieni, a postępująca degradacja wzroku jest faktem, tym bardziej w czasach zdalnego nauczania i zdalnej pracy. W Cybince jest też sporo seniorów, którzy potrzebują specjalisty od oczu, a mają trudności z dostaniem się do większego miasta — mówi Małgorzata Kędziora, która prowadzi salon optyczny w Cybince.

 

Małgorzata Kędziora- bo o niej mowa — pochodzi z Gubina. W branży optycznej jest od 2005 roku. Fach szlifowała w Wielkopolskiej Izbie Rzemieślniczej w Poznaniu.

 

– Bardzo lubię swoją pracę, potrafi ona dać człowiekowi mnóstwo satysfakcji. Ostatnio los rzucił mnie do Cybinki. Dlaczego Cybinka? To był naprawdę czysty przypadek. Mimo pandemii, a może dzięki pandemii okazała się strzałem w dziesiątkę. Z możliwością załatwienia w jednym miejscu komputerowego badania wzroku, zamówienia okularów, a następnie, w razie czego, serwisowania tych okularów, wstrzeliłam się w niszę na tym rynku — mówi. 

 

Jak się okazuje, nie tylko służy mieszkańcom Cybinki. Ze względu na ceny i promocje trafia tu także wielu mieszkańców powiatu. 

 

– Tutaj komputerowo zbadałam bezpłatnie wzrok, dostałam receptę na okulary, kupiłam szkła i piękne oprawki za niewielkie pieniądze. Wszystko załatwiłam w jednym miejscu w ciągu godziny. Pani Małgosia jest bardzo empatyczna, pomoże, doradzi choćby w dobraniu oprawek do twarzy. Naprawdę szczerze polecam — mówi pani Marzena, klientka zakładu. 

 

Takiej promocji jeszcze nie było!

 

W zakładzie Styl Optyk przy ul. Szkolnej 5a, w Cybince wraz ze spadającymi liśćmi spadają ceny! Do końca listopada trwa obłędna promocja na szkła progresywne. I tak: 

  • Szkła Alteo (mercedes wśród szkieł progresywnych) zamiast 1385 zł za sztukę, jedyne 693 zł.
  • Szkła Senseo (idealne dla kierowców i pracowników biurowych) zamiast 1105 zł za sztukę, jedynie 553 zł.
  • Szkła Primeo (mają idealny stosunek jakości do ceny) zamiast 835 zł, teraz 418 zł.
  • Szkła Intro (z wewnętrzną progresją, na każdą kieszeń) zamiast 685 zł za sztukę, jedyne 343 zł. 

 

Ale to nie wszystko! Gdy jednocześnie zamówi okulary kilka osób, druga otrzymuje 20% rabatu, trzecia 25%, więc opłaca się zabrać kogoś ze sobą.

 

Jak tu trafić? 

 

Zakład nazywa się Styl Optyk. Mieści się przy ul. Szkolnej 5a w Cybince.

Godziny otwarcia od 10 do 17. W razie potrzeby, po telefonicznej konsultacji, zakład na życzenie klienta czynny jest dłużej.

 

Nr tel. 573471886

Przy zakładzie znajduje się duży parking.

Czytaj też: JEST FACHOWCEM DUŻEJ SKALI, ALE GABINET OTWORZYŁA W MAŁEJ MIEJSCOWOŚCI. POZNAJMY AGNIESZKĘ CHOLEWĘ Z CYBINKI.