Często, zdecydowanie zbyt często spotykam klientów, którzy zaskoczeni są ilością badań i pomiarów, jakie wykonuję przed zleceniem szkieł progresywnych. A bez tego wszystkiego nie jest możliwe wykonanie okularów, które usatysfakcjonuje każdego użytkownika – mówi Małgorzata Kędziora, która prowadzi salon optyczny w Cybince.

 

Na pełnię szczęścia prezbiopa składa się mnóstwo pracy optyka:
– idealnie dobrane moce do dali i bliży
– dopasowanie odpowiednich kanałów progresji przez dokładny wywiad (dla kierowcy – dłuższy, dla pracownika biurowego- krótszy)
– staranne oznaczenie montażu (rozstaw źrenic i wysokość ich w oprawie).
– dobór takiej oprawy, by cała konstrukcja zmieściła się w oprawie, a okulary leżały jak najbliżej oczu (zasada dziurki od klucza).

 

Bez tego wszystkiego nie ma mowy o zadowolonym kliencie, może dlatego tak rzadko pani Małgorzata spotyka się z reklamacjami.

 

GWARANCJA ADAPTACJI

 

Warto też uświadomić klienta, że każdy ma gwarancję adaptacji. Co to takiego? Firma, która produkuje szkła progresywne daje gwarancję na to, że w razie problemów z adaptacją do szkieł progresywnych klient ma prawo do bezpłatnej wymiany na szkła dwuogniskowe, lub dwie pary okularów. I to już jest standard przy każdych szkłach progresywnych.

Każdy, kto chciałby skorzystać z bezpłatnego badania wzroku, może to zrobić już 19 listopada po wcześniejszym zgłoszeniu wizyty pod nr. 573 471 886 lub przez messengera StylOptyk 

Adres: Ul. Szkolna 5a, Cybinka

 

Czytaj też: Mega promocje u optyka w Cybince! Pani Małgosia proponuje 50 proc. zniżki na szkła progresywne i bezpłatne badanie wzroku. Warto skorzystać! Takie okazje mogą się nie powtórzyć!