Przemysław Kamiński,  mieszkaniec sąsiedniego Kostrzyna nad Odrą zbiera pieniądze na przeszczep łąkotki kolana. Taka operacja nie jest refundowana przez NFZ, a bóle są coraz większe. Warto w tym miejscu wspomnieć, że Przemek od dawna pomaga potrzebującym. Zawsze chętnie włącza się do różnych akcji pomocowych jako wolontariusz, pomaga też osobom z niepełnosprawnościami.  

 

– Kocham pomagać innym – pracowałem m.in. jako wolontariusz dla uchodźców z Ukrainy. Staram się być zawsze tam, gdzie potrzebne są ręce do pracy, czy serce dla osób potrzebujących wsparcia. Niestety teraz sam potrzebuję pomocy. Nie stać mnie na pokrycie kosztów związanych z wykonaniem artroskopii kolana polegającej na wszczepieniu implantu kolagenowego. Taką operację, można tylko wykonać w placówce prywatnej, ponieważ są nierefundowane. Koszt takiej operacji może wnieść aż 16 600 zł. Sam sobie nie poradzę — mówi Przemek. 

 

Przemka miesięczny dochód to 1021 zł, co wystarcza mu na skromne wyżywienie. O oszczędnościach nie ma mowy. 

 

Żeby operacja doszła do skutku, Przemek założył zbiórkę na zrzutka.pl. I choć udało się zebrać trochę pieniędzy, wciąż jest za mało, by pokryć koszt operacji, dalszego leczenia i rehabilitacji kolana. 

 

Bóle kolana są coraz większe, co w znacznym stopniu przekłada się na problemy z chodzeniem. 

 

Pomóc można wpłacając pieniądze na: zrzutka.pl/operacja-kolana-prawego-implant-kolagenowy (KLIKNIJ)

lub na numer rachunku bankowego przepisany do zrzutki: 51 1750 1312 6881 8380 9933 0234 

Odbiorca:
Zrzutka.pl Sp. z o.o.
Al. Karkonoska 59
53-015 Wrocław

Tytuł wpłaty: Zrzutka.pl/x7x3p8

 

Czytaj też: O człowieku, który połączył wiele pasji w jedną. Sławi nasz powiat i pokazuje jego piękno. O kim mowa? Zobaczcie sami [Galeria zdjęć]