Do zdarzenia doszło wczoraj w Kunowicach. Z nieznanych jeszcze okoliczności kobieta spadła ze schodów. W wyniku upadku poniosła śmierć. Sprawę pod  ścisłym nadzorem objęła prokuratura. Zatrzymano jedną osobę. 

 

– Zgłoszenie otrzymaliśmy 23 stycznia około godz.23 . Sprawę prowadzi prokuratura – mówi nam oficer prasowy Agnieszka Kaczmarek. 

 

– Czynności trwają. W sprawie zatrzymaliśmy jedną osobę. Dziś będzie przesłuchiwana. Dodam, że już został przedstawiony zarzut z art.162 &1, kto człowiekowi znajdującemu się w położeniu grożącym bezpośrednim niebezpieczeństwem utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu nie udziela pomocy, mogąc jej udzielić bez narażenia siebie lub innej osoby na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. – przytacza paragraf prokurator rejonowy w Słubicach Wojciech Kwiek.  

 

Czytaj też: Słubice: Pijany kierowca jechał do sklepu po alkohol. Nie dojechał, a po drodze wjechał w barierki i rozbił kilka samochodów!