Fot. Pixabay.com

Czy czujesz się czasem przytłoczony negatywnymi emocjami? Czy chciałbyś lepiej zrozumieć, jak radzić sobie z trudnościami zdrowia psychicznego? 23 września w Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince rozpocznie się cykl pod tytułem: „Zadbaj o zdrowie psychiczne jesienią”.

Stomatologia i medycyna estetyczna Agnieszka Cholewa rusza z bezpłatnym cyklem spotkań, które zapewnią wiedzę i umiejętności potrzebne do utrzymania dobrego samopoczucia. Na warsztatach, wykładach i spotkaniach uczestnicy będą mogli spotkać się z profesjonalistami od zdrowia psychicznego, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Cykl rozpocznie się 23 września w GOK Cybinka. 

– Chcemy, aby każdy mieszkaniec naszej gminy miał możliwość dbać o swoje zdrowie psychiczne. Dlatego zaplanowaliśmy serię bezpłatnych warsztatów, które obejmą różne tematy związane z naszym samopoczuciem – mówi organizatorka Agnieszka Cholewa. – Na pierwszych spotkaniach poruszone zostaną kwestie radzenia sobie z negatywnymi emocjami oraz jak lepiej je zrozumieć. Docelowo stworzymy regularne spotkania z różnymi specjalistami, którzy będą dbać o zdrowie mieszkańców na stałe. Będą to lekarze, psychoterapeuci, trenerzy umiejętności życiowych i inni specjaliści, którzy pomogą Ci cieszyć się pełnią życia.

Czytaj też: Jest fachowcem dużej skali, ale gabinet otworzyła w małej miejscowości. Poznajmy Agnieszkę Cholewę z Cybinki.