Słubice z dumą prezentują swoją młodą gwiazdę jeździectwa, Matyldę Lubecką, która nie tylko kocha konie, ale i zdobywa serca publiczności swoimi niezwykłymi umiejętnościami jeździeckimi.

W wieku 13 lat, w którym niektórzy dopiero odkrywają swoje pasje, Matylda już zyskała uznanie w świecie konnych zmagań. Od najmłodszych lat oddana jest jeździectwu. Jej niewątpliwy talent oraz niezłomna determinacja sprawiły, że cały swój wolny czas poświęca na treningi z ukochanymi końmi. Nie ma wątpliwości, że to zaangażowanie przynosi efekty, a Matylda zdążyła już osiągnąć imponujące sukcesy, między innymi starty w ramach cavaliada OPEN TOUR CSIAm-A, silver category 3 miejsce, której głównym celem jest popularyzacja jeździectwa jako dyscypliny sportowej , jak i formy aktywnego spędzania czasu. Cavaliada Tour to jedno z największych wydarzeń jeździeckich w Polsce. Cykl rozgrywany jest w 4 miastach w Polsce: Warszawa , Poznań, Sopot i Kraków. CAVALIADA Tour to największy cykl halowych zawodów międzynarodowych, autoryzowany przez Międzynarodową Federację Jeździecką. Cavaliada Poznań jest największą z całego cyklu: 2 areny , 4 konkurencje (skoki przez przeszkody, ujeżdżenie ,powożenie, WKKW).

Niezliczone godziny spędzone na treningach, przekładają się na jej doskonałą technikę i zgranie z koniem, co z kolei imponuje zarówno doświadczonym miłośnikom jeździectwa, jak i sędziom podczas zawodów. Jej pasja nie zna granic, a widok Matyldy w akcji na parkurze, to prawdziwy festiwal dla zmysłów, co widać na zamieszczonych zdjęciach. Mamy nadzieję, że Matylda Lubecka będzie kontynuować swoją pasjonującą podróż jeździecką, zyskując kolejne zwycięstwa i inspirując innych do podążania za swoimi marzeniami. Słubice są dumne z takiej młodej ambasadorki jeździectwa, która z pewnością pozostawi ślad w historii tego pięknego sportu!