W miniony weekend byliśmy świadkiem wydarzenia, jakim był zorganizowany turniej tenisowy dla dzieci z klubu Protennis. Zorganizowany przy wsparciu Centrum Rozrywki Rodzinnej Akcja z Kostrzyna.

Cieszy nas ogromnie, że w tym sportowym widowisku wzięło udział 26 utalentowanych młodych adeptów, rywalizując w trzech różnych kategoriach.

Najmłodsze talenty, czyli 5 i 6-latki, uczestniczyły w pełnym energii festiwalu tenisowego.

To niezwykłe wydarzenie, gdzie maluchy miały okazję wykazać się nie tylko umiejętnościami tenisowymi, ale także sprawnością motoryczną.

Konkurencje dostosowane do wieku najmłodszych zapewniły radość i rozwój zdolności fizycznych każdego uczestnika. Pozostali uczestnicy stanęli do rywalizacji na niestandardowym korcie, prezentując widowiskowe i zacięte pojedynki. Każdy z zawodników miał okazję rozegrać minimum 5 meczów, co sprawiło, że turniej był nie tylko wyjątkową szansą do rywalizacji, ale także do zdobywania cennego doświadczenia.

Kategoria dziewczyn:
1. Iga Pary lak
2. Bianka Mizerska
3. Nela Regulska

Kategoria chłopców:
1. Miłosz Wolny
2. Tobiasz Kiesę
3. Wołodymyr Vyhera

Organizatorzy serdecznie dziękują niezawodnym sędziom: Patrykowi Góreckiemu, Lenie Prażanowskiej oraz Karinie Lubeckiej, którzy czuwali nad uczciwością rozgrywek, tworząc przyjazną atmosferę zawodów. Również rodzicom, którzy wspierali swoje dzieci i tworzyli kibicowską atmosferę, składamy serdeczne podziękowania. Bez Waszego wsparcia to wydarzenie nie byłoby tak udane. Niech również słowa wdzięczności dotrą do sponsora, który swoim hojnym wsparciem umożliwił zorganizowanie tego fantastycznego turnieju.

Jesteśmy wdzięczni za zaangażowanie i pomoc w rozwijaniu pasji młodych tenisistów. Turniej tenisowy dla dzieci z klubu Pro tennis to nie tylko sportowe wydarzenie, lecz także okazja do budowania społeczności i wspólnego świętowania pasji do tenisa. Dziękujemy wszystkim za udział i już teraz z niecierpliwością czekamy na kolejne emocjonujące zawody!

Grzegorz Koźlakowski
Szkoła Tenisa ProTennis