Fot. Gmina Rzepin

Pierwsze Turnieje o Puchar Burmistrza Rzepina Sławomira Dudzisa za nami! Ostatniej niedzieli (14.01.2024) odbyły się emocjonujące rozgrywki, w których wzięło udział łącznie 13 zespołów i 140 zawodników. Całe wydarzenie było poświęcone rocznikom 2013 i 2014.

Pierwszy turniej zgromadził 8 drużyn, które rywalizowały o tytuł zwycięzcy. Ostatecznie, to zawodnicy MKS Spójnii Ośno Lubuskie okazali się najlepsi i sięgnęli po pierwsze miejsce. Ich determinacja i umiejętności sportowe zapewniły im zasłużone zwycięstwo.

W drugich zawodach udział wzięło 5 drużyn. Tym razem to zespół Füchse Reinickendorf okazał się bezkonkurencyjny, zdobywając pierwsze miejsce. Trzeba przyznać, że zawodnicy dali z siebie wszystko i zaprezentowali znakomitą grę.

Na podium, tuż za zwycięzcami, uplasowała się ekipa Akademii Piłkarskiej Ilanka Rzepin. Ich występ był godny podziwu, a zwłaszcza warto wymienić Bartosza Karatysza, który został wyróżniony tytułem Najlepszego Zawodnika Turnieju. Jego umiejętności i wkład w grę zespołu były nieocenione.

Sumując całe wydarzenie, można śmiało powiedzieć, że było to udane i emocjonujące spotkanie. Strzelone zostało łącznie 113 bramek, a czas spędzony na boisku wyniósł 10 godzin. To było niezwykle intensywne i pełne napięcia doświadczenie dla wszystkich zawodników i kibiców.

Pierwsze Turnieje o Puchar Burmistrza Rzepina Sławomira Dudzisa przyniosły wiele pozytywnych emocji i zapału do gry. Młodzi zawodnicy pokazali, jak wiele potrafią osiągnąć dzięki swojej pasji i determinacji. Na pewno jest to kolejny krok w ich piłkarskich karierach i inspiracja do dalszej pracy.