Słubicki Miejski Ośrodek Kultury wraz z Eleną Pankiv Atelier oraz Joanną Starczewską ze Studia Akceptacji zapraszają na wyjątkowe wydarzenie skierowane głównie do kobiet, lecz nie tylko! „Czas Kobiet” to nazwa projektu, w którym celem jest uświadomienie kobietom jaką mają moc, ile wartości noszą w sobie.

Aktualizacja: Zmieniło się miejsce koncertu. Wydarzenie odbędzie w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury.

Wydarzenie odbędzie się 16 marca 2024 r., o godzinie 19:00 w Auli Collegium Polonicum w Słubicach. Bilety w cenie 50 zł, dostępne w kasie SMOK oraz na stronie bilety24.pl. Kasa SMOK czynna jest w poniedziałki i piątki od godziny 12:00 do 19:00.

virtualnetia.com - projektowanie i tworzenie stron WWW

W programie:

Koncert zespołu BIBOBIT z nowofalowymi interpretacjami utworów Agnieszki Osieckiej pt. „Co to za czas”.

To nowofalowy, wysokoenergetyczny i poruszający projekt, który na płycie stanowi równym stopniu przedsięwzięcie muzyczne jak i opowieść biograficzno – psychologiczną.

W tej podróży przez nowoczesny jazz, po elektronikę, słowo staje się przepustką do wewnętrznego świata autorki. Osiecka jest w niej przewodnikiem we własnej osobie.

Żywa perkusja, bas, instrumenty klawiszowe, sekcja dęta i eklektyczny wokal – wszystko to znajdziemy w twórczości sekstetu Bibobit. Największą miłością artystów pozostaje jazz, który zgrabnie łączą z elektroniką, funkiem, groove i neosoulem.


Bibobit zdążył już dzielić scenę z takimi wykonawcami jak Michał Urbaniak, Leszek Możdżer, Hypnotic Brass Ensemble, Richard Bona, Dirty Loops, Keyon Harrold czy Cory Henry. Ich debiutancki album Podróżnik, na którym zaśpiewała sama Urszula Dudziak, branżowy portal JazzPRESS określił „petardą pozytywnej energii o sile bomby termobarycznej”. Entuzjastyczne recenzje doprowadziły zespół do koncertów w największych polskich miastach, na czele z takimi wydarzeniami jak Pol’and’Rock Festival, Orange Warsaw Festival i Męskie Granie (jako zwycięzcy konkursu Męskie Granie Young).

Skład zespołu:

 • Daniel Moszczyński
 • Bartek Pietsch
 • Waldemar Franczyk
 • Adam Lemańczyk
 • Jan Adamczewski
 • Tomasz Orłowski
 • Jacek Piskorz

Elena Pankiv Atelier

Podczas wydarzenia „Chcę Ci pokazać, że wiesz…” poruszymy wiele kwestii ważnych w samopoczuciu kobiety. Z mojej strony – jako Elena Pankiv Atelier – chcę pokazać coś poprzez kreacje. I nie chodzi tylko o odzież, a o coś więcej.

Chodzi między innymi o:

 • postrzeganie samej siebie,
 • zrozumienie tego jak dopasowanie odzieży do osobowości wpływa na nasze samopoczucie oraz na to jak odbierają nas inni,
 • o tym, że warto zatrzymać się i popatrzeć w głąb siebie. Przypomnieć sobie: kim jesteśmy, co lubimy i do czego dążymy. Zastanowić się co tak naprawdę jest dla nas ważne.

Wraz z partnerami wydarzenia podejmiemy się wyzwania! Na Waszych oczach dokonamy metamorfozy jednej z Was! Przed koncertem podejmiemy decyzję, która z Pań będzie bohaterką tego wieczoru. Wybierzemy z publiczności chętną Panią, którą zaprosimy za kulisy. Podczas koncertu zespół moich partnerów zadba właśnie o Ciebie!

Zespół, który zapracuje na wspólny sukces:

 • Anna Wawrzyniak – odpowiedzialna za fryzurę,
 • Kristina Kubik – odpowiedzialna za makijaż,
 • Elena Pankiv – odpowiedzialna za kreację,
 • Joanna Starczewska – odpowiedzialna za wewnętrzną przemianę.

Będziesz w rękach najlepszych lokalnych ekspertów! Dokonamy metamorfozy zewnętrznej, a co najważniejsze wewnętrznej!

Joanna Starczewska – Studio Akceptacji

Poprzez wprowadzenie Kobiet w medytację, chcę Im przypomnieć, że One doskonale znają ten stan wyciszenia, wewnętrznego spokoju, harmonii, radości, równowagi, swojej dziewczęcej radości, błogości i słyszenia swojego wewnętrznego głosu. Te uczucia cały czas w Nich są, a chwila dana sobie wystarczy, aby móc wracać do tego stanu i na dobre rozgościć go w swoich ciałach. Aby z lekkością i miłością mówiły do siebie:  „… tak.. przecież ja urodziłam się Szczęśliwa… i tak jest..i po to tu jestem aby szczęśliwie żyć „

Na wydarzenie zapraszamy nie tylko Panie! Panowie są jak najbardziej mile widziani. Ten wieczór pomoże Wam zrozumieć kobiety obecne w Waszym życiu.

To dobra okazja na sprezentowanie biletów swoim bliskim, aby poczuli się dowartościowani i docenieni.

Poza wyjątkowym spotkaniem poświęconym wewnętrznej i zewnętrznej przemianie kobiety, będzie czekał na Was wspaniały zespół. BIBOBIT z nowofalowymi interpretacjami utworów Agnieszki Osieckiej zabierze Was w niebywałą podróż. To koncert dla fanów twórczości Poetki oraz dobrej muzyki i zabawy!

Nie może Was zabraknąć! Do zobaczenia!

LINK DO BILETÓW: https://www.bilety24.pl/koncert/1336-koncert-bibobitosiecka-102524?id=569367

LINK DO WYDARZENIA: https://www.facebook.com/events/769757375028197?acontext=%7B%22event_action_history%22%3A[]%7D