fbpx

Czytanie to magia! Pokaz iluzji w słubickiej bibliotece.

Magia, czary i fantastyczna atmosfera towarzyszyły spotkaniu z iluzjonistą Piotrem Szumnym, który od ponad dwudziestu lat zadziwia i czaruje widzów w całej Polsce. Pokaz „Czytanie to magia” odbył się 15 września 2021 r. w ogrodzie słubickiej biblioteki.

Licznie zgromadzona widownia miała niepowtarzalną okazję obejrzeć i czynnie uczestniczyć w podróży do krainy magii. Przedstawienie oprócz walorów rozrywkowych i humorystycznych zawierało również przekaz edukacyjny, dotyczący ogromnej wartości, jaką jest czytanie książek.

słubicka 5, 69 108 cybinka (1)

Magiczne sztuczki były związane z książkami, a sam iluzjonista wielokrotnie przypominał, że czytanie rozbudza naszą wyobraźnię i zachęcał do odwiedzania bibliotek. Poznaliśmy profesora Alfa, który rozpoznawał książki po zapachu, dowiedzieliśmy się co to jest chochlik drukarski i jak ważną  rolę w budowie zdania odgrywa kropka.

Po pokazie odbyły się warsztaty iluzjonistyczne, podczas których mali uczestnicy poznali kilka tajników magicznych sztuczek.
Mamy nadzieję, że to spotkanie rozbudziło w uczestnikach chęć pogłębiania tajemnej wiedzy, o której można poczytać w książkach.

Wszystkim dziękujemy za spotkanie i zapraszamy do słubickiej biblioteki.

Czytaj też: I Słubicka Wystawa Pojazdów Zabytkowych za nami [DUŻA GALERIA ZDJĘĆ]

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Portal I Love Słubice - Całym sercem dla powiatu słubickiego!