fbpx
Home Aktualności Dwa zwycięstwa Małgorzaty Krzyżan

Dwa zwycięstwa Małgorzaty Krzyżan

by Robson
Małgorzata Krzyżan znów na podium

Tym razem nasza Gosia pojechała do Czech, na zawody Lovosice Masters Europa. Jak sama mówi zdobyła dwa złota, jednak z wyników tym razem nie była zadowolona.

To już tradycja, że nasza mistrzyni bierze udział w dwóch dyscyplinach, jej ukochanym rzucie dyskiem i od niedawna również pchnięciu kulą.

– W rzucie dyskiem nie udało mi się pokonać 40-stki, choć było bardzo blisko, bo 39.71m. Natomiast moja kula w najlepszym pchnięciu poleciała na odległość 11.07m, co również dało mi pierwsze miejsce- relacjonuje M. Krzyżan.

Warto dodać, że w zawodach startowali zawodnicy z ponad 20 państw. Jest to impreza cykliczna, którą odbywa się co dwa lata, w tym roku zawody rozegrano po raz trzeci. W koronnej dyscyplinie Gosi na podium stały jeszcze Belgijka i Niemka. Pytana o najbliższe plany startowe zaprasza do kibicowania jej już w najbliższy weekend 22- 23 sierpnia w Lublinie, gdzie odbędą się 30 Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters. Czekamy zatem na bardzo dobre wieści z tej imprezy.

sŁubice zaprasza białe ilovesłubice
tisachlerei aus słubice bietet ihnen terrassen, carports, saunas produktion und montage +4915163520291 (91×50 mm) (90×50 mm) (112×87 cm) (210×105 px) — kopia

You may also like

Leave a Comment

Podcast Słubice