fbpx

Dzisiaj w nocy nie będzie wody u części mieszkańców Słubic, Nowego Lubusza, Kolonii Nowy Lubusz i Pławidła

W nocy z wtorku na środę (27/28.10.2020) wystąpi nocna przerwa w dostawie wody dla części mieszkańców Słubic, Nowego Lubusza, Kolonii Nowy Lubusz i Pławidła.

Komunikat ZUWŚ

słubicka 5, 69 108 cybinka (1)

Informujemy, że w związku z koniecznością usunięcia awarii na sieci wodociągowej, która została spowodowana przez firmę zewnętrzną wykonującą prace budowlane, we wtorek 27 października wystąpi nocna przerwa w dostawie wody dla części mieszkańców Słubic. Utrudnienia dotyczą mieszkańców ulic: Wojska Polskiego, Mickiewicza, Piłsudskiego, Konstytucji 3 Maja, Bohaterów Warszawy, Grzybowej, pl. Przyjaźni, pl. Wolności, osiedli Wimar, Krasińskiego oraz wiosek: Nowy Lubusz, Kolonia Nowy Lubusz i Pławidło. Dostawy wody zostaną wstrzymane w porze nocnej z wtorku na środę w godzinach 22.00-4.00.

Jednocześnie informujemy mieszkańców, że dodatkowo ekipa ZUWŚ, aby zminimalizować niedogodności i ograniczyć ilość planowych przerw w dostawach wody, w tym czasie podejmie  prace związane z uporządkowaniem sieci wodociągowej na odcinku ul. Bohaterów Warszawy. M.in. zostaną usunięte nieczynne wodociągi, zamontowane nowe zasuwy i wymieniony cały węzeł wodociągowy na ww. ulicy.

Ze względu na obszerny zakres prowadzonych prac możliwe jest również okresowe wstrzymanie dostaw wody dla całego miasta.

Po przywróceniu dostaw wody może wystąpić obniżenie jej ciśnienia oraz okresowa zmiana barwy.

Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Czytaj też: Do 30 października będą występowały krótkotrwałe przerwy w dostawie wody dla części mieszkańców Słubic

Baner Brand Cy
Baner Brandmed 2
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Podcast Słubice