fbpx

Mamy nowego prezesa SOSiR-u. Jest nim…

Dzisiaj na specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej burmistrz Mariusz Olejniczak przedstawił nowego prezesa Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Został nim Krzysztof Murdza.

W poniedziałek o 9.00 w sali konferencyjnej Urzędu gminy burmistrz Mariusz Olejniczak przedstawił nowego prezesa SOSiR. Nowym szefem ośrodka sportu i rekreacji został Krzysztof Murdza.

słubicka 5, 69 108 cybinka (1)

Znany słubickiemu środowisku. Od lat 90 działa w słubickim sporcie. Menadżer sportu z wykształcenia. 4 krotny mistrz Polski w kolarstwie.

Żaden sport nie będzie faworyzowany, sporty muszą być traktowane na równi. JESTEM ZA TYM, ŻEBY SOSIR BARDZIEJ OTWORZYŁ SIĘ NA MIESZKAŃCÓW. To będzie sport pod hasłem:  OGÓLNODOSTĘPNY DLA MIESZKAŃCÓW. Zostałem obdarzony ogromnym zaufaniem i zrobię wszystko, żeby wizerunek SOSiR-u był jeszcze lepszy niż do tej pory.

– Prezes został obdarzony ogromnym zaufaniem, ale też ogromną odpowiedzialnością. Głównym celem prezesa będzie poprawienie estetyki jeśli chodzi o architekturę i infrastrukturę SOSiR – mówi burmistrz.

Pierwszy krok nowego prezesa?

Chciałbym się spotkać z przedstawicielami wszystkich dyscyplin sportowych, bo żeby coś funkcjonowało trzeba rozmawiać – powiedział nowy prezes SOSiR, Krzystof Murdza.

Co sądzicie o wyborze nowego prezesa SOSiR?

Dlaczego poprzedni prezes SOSiR został odwołany z funkcji? Nie spełniał oczekiwań burmistrza.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Portal I Love Słubice - Całym sercem dla powiatu słubickiego!
Podcast Słubice