fbpx

Nagroda w wysokości 1 tys. zł za ujawnienie sprawcy wandalizmu!

Wczoraj na naszym profilu Facebookowym opublikowaliśmy zdjęcia boiska w Kowalowie, które perfidnie zostało zniszczone. Wieczorem dostaliśmy informację, że za wskazanie sprawcy wandalizmu wyznaczona jest nagroda w wysokości 1 tys. zł. 

– Niestety mamy przykrą wiadomość odnośnie płyty naszego boiska. Ktoś w nocy urządził sobie drifting i zniszczył to, nad czym pracowaliśmy od 4 miesięcy, aby doprowadzić murawę do stanu użyteczności – pisali wczoraj piłkarze Zorzy Kowalów na  swoim fanpage’u.

słubicka 5, 69 108 cybinka (1)

Zwrócili się z prośbą do mieszkańców i przejezdnych, którzy mogli coś widzieć z prośbą o informacje. Wieczorem do klubu zgłosił się do nas pan Adam Tesmer, który od lat organizuje turnieje dla dzieci w Słubicach. – Pan Adam chciałby nam pomóc ustalić kto jest winny szkód wyrządzonych na płycie naszego boiska. Ufundował nagrodę za pomoc w ujęciu sprawców aktu wandalizmu w wysokości 1000 zł. Bardzo dziękujemy – mówią piłkarze.

Jeśli ktoś może pomóc w odnalezieniu wandali proszony jest o kontakt pod numerem tel.505629515. Liczy się każda wskazówka.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Portal I Love Słubice - Całym sercem dla powiatu słubickiego!