fbpx
Home Aktualności Od 22.00 do 24.00 w całym mieście nie będzie wody. Dotyczy to także wsi: Nowy Lubusz, Kolonia Nowy Lubusz, Pławidło

Od 22.00 do 24.00 w całym mieście nie będzie wody. Dotyczy to także wsi: Nowy Lubusz, Kolonia Nowy Lubusz, Pławidło

by Redakcja iLoveSłubice.pl
Basin 1502548 1280

W czwartek (10.12.2020 roku) w nocy wystąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców Słubic, Nowego Lubusza, Kolonii Nowy Lubusz i Pławidła.

KOMUNIKAT ZAKŁADU USŁUG WODNO-ŚCIEKOWYCH

Informujemy, że w związku z prowadzonymi przełączeniami do nowej sieci wodociągowej w czwartek (10.12.2020) wystąpi nocna przerwa w dostawie wody dla mieszkańców całego miasta oraz wsi: Nowy Lubusz, Kolonia Nowy Lubusz, Pławidło. Utrudnienia planowane są w godzinach  22.00 – 24.00. Ze względu na zakres i charakter prowadzonych robót przerwa w dostawie wody obejmie całe miasto i ww. wsie.

W mieście dobiegają końca przełączenia nowej sieci wodociągowej, która została wybudowana w ramach realizowanego przez naszą Spółkę projektu pn. „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie aglomeracji Słubice”, współfinansowanego ze środków unijnych.

Prowadzone obecnie prace są niezbędne dla zapewnienia prawidłowego funkcjonowania całej sieci wodociągowej. Aby zminimalizować uciążliwości dla mieszkańców roboty odbywają się w porze nocnej. Po przywróceniu dostaw wody może wystąpić okresowe obniżenie jej ciśnienia oraz zmiana barwy.

Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy

Czytaj też: Od 14 grudnia szpital w Kostrzynie przestanie funkcjonować jako covidowy. Wraca na normalny tryb pracy

sŁubice zaprasza białe ilovesłubice
sŁubice zaprasza białe ilovesłubice

You may also like

Leave a Comment

Podcast Słubice