fbpx

SKP Słubice liderem A-klasy! [FOTO]

Czas na podsumowanie i fotogalerię z ostatniego meczu ligowego drużyny SKP Słubice. Po wygranym meczu na własnym boisku nasi piłkarze są liderem A klasy gorzowskiej.

 Za nami siedem meczy ligowych w wykonaniu ekipy SKP Słubice. Ten ostatnie w roli gospodarza odbył się oczywiście na boisku przy ul. Sportowej. Rywalem biało- niebieskich była ekipa Zieloni Lubiechnia Wielka, która przed tym spotkaniem miała tylko dwa punkty straty do słubiczan.

słubicka 5, 69 108 cybinka (1)

Mecz był bardzo wyrównanym pojedynkiem. Żadna z drużyn optycznie nie miała przewagi i nic by się nie stało, jakby zakończył się zasłużonym remisem. Jednak w 62 minucie to goście popełnili błąd we własnym polu karnym, co zaskutkowało rzutem karnym. Do piłki ustawionej na 11 metrze podszedł Przemysław Mól i już po chwili wpadł w ramiona swoich kolegów.

Jak się okazało to była jedyna bramka w tym dniu, a 3 punkty dopisano do bilansu SKP. Dzięki temu zwycięstwu mamy wspomnianego już lidera A- klasy. Do dziś bilans po siedmiu kolejkach wynosi 17 punktów, w tym pięć zwycięstw i dwa remisy. Kolejny pojedynek SKP rozegra w roli gości w najbliższą niedzielę z Zewem Dąbroszyn. Zapraszamy kibiców do Dąbroszyna na godz. 15.00.

sŁubice zaprasza białe ilovesłubice
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Portal I Love Słubice - Całym sercem dla powiatu słubickiego!
Podcast Słubice