fbpx
Home Aktualności SKP Słubice liderem A-klasy! [FOTO]

SKP Słubice liderem A-klasy! [FOTO]

by Robson
Skp Słubice

Czas na podsumowanie i fotogalerię z ostatniego meczu ligowego drużyny SKP Słubice. Po wygranym meczu na własnym boisku nasi piłkarze są liderem A klasy gorzowskiej.

 Za nami siedem meczy ligowych w wykonaniu ekipy SKP Słubice. Ten ostatnie w roli gospodarza odbył się oczywiście na boisku przy ul. Sportowej. Rywalem biało- niebieskich była ekipa Zieloni Lubiechnia Wielka, która przed tym spotkaniem miała tylko dwa punkty straty do słubiczan.

Mecz był bardzo wyrównanym pojedynkiem. Żadna z drużyn optycznie nie miała przewagi i nic by się nie stało, jakby zakończył się zasłużonym remisem. Jednak w 62 minucie to goście popełnili błąd we własnym polu karnym, co zaskutkowało rzutem karnym. Do piłki ustawionej na 11 metrze podszedł Przemysław Mól i już po chwili wpadł w ramiona swoich kolegów.

Jak się okazało to była jedyna bramka w tym dniu, a 3 punkty dopisano do bilansu SKP. Dzięki temu zwycięstwu mamy wspomnianego już lidera A- klasy. Do dziś bilans po siedmiu kolejkach wynosi 17 punktów, w tym pięć zwycięstw i dwa remisy. Kolejny pojedynek SKP rozegra w roli gości w najbliższą niedzielę z Zewem Dąbroszyn. Zapraszamy kibiców do Dąbroszyna na godz. 15.00.

sŁubice zaprasza białe ilovesłubice
tisachlerei aus słubice bietet ihnen terrassen, carports, saunas produktion und montage +4915163520291 (91×50 mm) (90×50 mm) (112×87 cm) (210×105 px) — kopia

You may also like

Leave a Comment

Podcast Słubice