fbpx
Home Aktualności Słubiccy zawodnicy znaleźli się na podium w Przytocznej i Bogdańcu

Słubiccy zawodnicy znaleźli się na podium w Przytocznej i Bogdańcu

by Robson
Slubiccy Kolarze Na Podium 3

Kolejny bardzo dobry występ słubickiej ekipy Medlook Cycling, która po kolejnych odsłonach nr 3 i 4 Zachodniej Ligi MTB nadal prowadzi w klasyfikacji drużyn. Słubiccy zawodnicy pokazali się na podium imprez w Przytocznej i Bogdańcu .

Najpierw Przytoczna…

Wracamy do kolarstwa górskiego. W niedzielę 11 sierpnia tym razem to Przytoczna była gospodarzem 3 etapu Zachodniej Ligi MTB.- Nasza drużyna Medlook Cycling Team wystąpiła w pełnym składzie startując na dystansie Mega. Ze względu na warunki pogodowe, temperatura powyżej 34 st. C, wyścig był wyjątkowo ciężki i wyczerpująca.- komentuje Piotr Grzegorczyk, który grupę stworzył i sam z powodzeniem jeździ na popularnych „góralach” i to z sukcesami już dobrych kilka lat. Słubicki Team zdobył kolejny raz pierwsze miejsce drużynowo i nadal prowadzi w klasyfikacji generalnej. 

– Indywidualnie też było bardzo dobrze choć nie dla wszystkich zawodników był to szczęśliwy wyścig.- uzupełnia P. Grzegorczyk

sŁubice zaprasza białe ilovesłubice

Dariusz Kos – 2 w kat. M3a 
Jakub Struch  – 3 w kat. M2
Piotr Grzegorczyk  – 4 w kat. M4a
Marcin Bilski  – 5 w kat. M4
Jakub Komar – DNF – defekt roweru
Dariusz Szymański – DNF – defekt roweru

Potem Bogdaniec…

Tydzień po Przytocznej, czyli 16 sierpnia w Bogdańcu odbył się 4 etap wyścigu  Zachodniej Ligi MTB. Słubicka drużyna obroniła  pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej umacniając się na pozycji lidera.

Indywidualne wyniki…

Jakub Komar – 3 miejsce w kat. M3A
Piotr Grzegorczyk – 3 miejsce w kat.  M4A
Jakub Struch – 3 miejsce w kat. M2
Dariusz Kos – 4 miejsce w kat. M3A
Dariusz Szymański – 6 miejsce w kat.  M2

– Przed nami  ostatni wyścig serii już w najbliższą niedzielę 23 sierpnia. Mamy wielką nadzieję, że będziemy świętować zwycięstwo drużynowe. Trzymajcie za nas kciuki- zachęca P. Grzegorczyk.

Baner Brand Cy
whatsapp image 2021 10 19 at 08.06.10

You may also like

Leave a Comment

Podcast Słubice