fbpx

Wakacyjne darmowe korepetycje dla obywateli Ukrainy!

Wakacyjne korepetycje dla Ukraińców – pod tą nazwą kryje się inicjatywa stwarzająca możliwość korzystania z bezpłatnych, korepetycji on-line między innymi języka polskiego podczas letniej przerwy od zajęć szkolnych.

Akcja polega na bezpłatnym udostępnieniu serwisu do korepetycji on-line Tutors.live osobom chcącym udzielać pro bono korepetycji. Platforma stwarza możliwość udzielania korepetycji indywidualnych oraz grupowych. Możliwe są korepetycje z języka polskiego lub innych przedmiotów skierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych z Ukrainy.

słubicka 5, 69 108 cybinka (1)

Osoby potrzebujące wsparcia w nauce nie zapłacą ani złotówki. Wystarczy, że się zarejestrują i zarezerwują bezpłatną lekcję w dogodnym terminie. Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane udzielaniem korepetycji pro bono do rejestracji jako korepetytorzy w Tutors.live i do publikacji ogłoszeń wraz z terminarzem takich lekcji.

Szczegóły akcji 

Wersja serwisu Tutors.live w języku ukraińskim jest obecnie w przygotowaniu. Do czasu jej premiery w celu przetłumaczenia platformy na język ukraiński dobrze sprawdza się np. translator Google.

Autor: Tutors.live

Czytaj także: Lato Kulturalne w Dwumieście rozpoczyna się się już jutro! Sprawdź co będzie się działo!

sŁubice zaprasza białe ilovesłubice
Baner Brandmed 2
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Podcast Słubice