fbpx
Home Aktualności Zagrali dla podopiecznych fundacji

Zagrali dla podopiecznych fundacji

by Renata Hryniewicz
Turniej Fundacja Grupy Pomagamy 3

Aż dziesięć drużyn wzięło udział w charytatywnym turnieju piłki nożnej organizowanym przez Fundację Grupy Pomagamy. Wszystkie środki zebrane podczas tego wydarzenia zostaną wykorzystane na pomoc podopiecznym fundacji.

Wszystko odbyło się w sobotę 5 września na boisku  Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Frekwencja dopisała, pogoda również, nie wspominając o bardzo dobrej sportowej atmosferze. Po potwierdzeniu zgłoszeń przez wszystkie 10 drużyn odbyło się krótkie uroczyste otwarcie tej imprezy. Dokonała tego Aleksandra Kołek- prezeska Fundacji Grupy Pomagamy oraz Mariusz Zborowski- główny koordynator turnieju.

– Jest to kolejne wydarzenie dzięki któremu uda się wesprzeć naszych podopiecznych, których jest coraz więcej. Każda złotówka się przyda, dlatego już na początku dziękuję serdecznie za udział i wasze wsparcie – powiedziała A. Kołek do wszystkich uczestników.

sŁubice zaprasza białe ilovesłubice

Mariusz Zborowski omówił najważniejsze sprawy regulaminowe oraz poinformował o dodatkowych atrakcjach w postaci konkursów sprawnościowych dla wszystkich chętnych (strzał do bramki z połowy i strzał w poprzeczkę z 11 metrów).

Następnie rozpoczęto mecze grupowe, które trwały 1 x 12 minut. Po dwie najlepsze ekipy z obu grup zagrały półfinały. Po nich odbyły się mecze o poszczególne miejsca w klasyfikacji końcowej. Z grupy A z pierwszego miejsca wyszli Old Boys’i i zmierzyli się z drugą ekipą z grupy B, czyli FC Albatros. Po bardzo zaciętym bezbramkowym pojedynku sędzia zarządził rzutu karne. Szczęście tym razem sprzyjało tym pierwszym i automatycznie stali się pierwszymi finalistami. Drugi półfinał to natomiast pojedynek pomiędzy Street Fighters i Juniorami. Wojownicy pokonali swoich młodszych kolegów 2-1. Wielki finał pomiędzy Old Boys i

Zwycięsko z tej piłkarskiej ruletki wyszli doświadczeni Old Boysi. To oni właśnie przez najbliższy rok „zaopiekują” się pięknym, wielkim pucharem przechodnim. Wyróżniono także zawodników indywidualnie (najlepszy zawodnik, którym została jedyna grająca w turnieju pani, a także najlepszego bramkarza i króla strzelców). Warto też wspomnieć, że turniej odwiedzili Mariusz Olejniczak- burmistrz Słubic i Grzegorz Cholewczyński- Przewodniczący Rady Miejskiej. Pan burmistrz nawet wsparł na boisku jako gracz kilka minut drużynę Odry Pławidło.

Klasyfikacja końcowa:

  1. Old Boys
  2. Street Fighters
  3. FC Albatros
  4. Juniorzy
  5. Brzęczek Team
  6. Odra Pławidło
  7. ZMP
  8. Euro Instal
  9. Fundacja Pomagamy
  10. ZUWŚ
Baner Brand Cy
Baner Brandmed 2

You may also like

Leave a Comment

Podcast Słubice