Zgodnie z obietnicą wspomagamy naszych lokalnych przedsiębiorców w przezwyciężeniu trudności spowodowanych pandemią. W konkursie I Love Słubice nie trzeba było wypełnić kilkustronicowego wniosku, wystarczyło zapisać się do naszego newslettera i dodać krótkie motto lub idee stojącą za Waszą firmą. ?

Dziś następuje miły moment wyłonienia zwycięzców. 20 firm z naszego powiatu uzyska przez miesiąc CAŁKOWICIE DARMOWĄ REKLAMĘ na naszym portalu w formie rotacyjnych graficznych banerów. Staraliśmy się jak najbardziej zróżnicować wygrane by przynieść każdemu możliwie najwięcej korzyści. Plansze mają różną ekspozycję oraz wielkość. Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce Reklama Słubice.  Jesteś zainteresowany współpracą z nami? Napisz pod adres: reklama@iloveslubice.pl. Dodatkowo jedno ze zgłoszeń na drodze losowania zostało wyróżnione realizacją animowanego spotu promocyjnego! Materiały zostaną przygotowane w oparciu o przesłane przez Was scenariusze. Gratulujemy i mamy nadzieję, że przyczynimy się do dalszego rozwoju Waszej firmy! Wypatrujcie od nas wiadomości e-mail ze szczegółami!

Przypominamy, że konkurs to nie jedyna forma promocji możliwa na naszym portalu.

Już teraz całkowicie za darmo możecie:

Każda z wymienionych opcji jest bardzo prosta do wprowadzenia w życie i nie zajmie Wam więcej niż 5 minut. Klik i jesteś widoczny dla mieszkańców powiatu słubickiego! Tutaj możecie to sprawdzić na przykładzie instrukcji dodania wydarzenia do kalendarza mieszkańców powiatu słubickiego.

Rozwiązanie konkursu REKLAMA ZA DARMO dla firm z powiatu słubickiego.

Lista zwycięzców:

Centrum Medyczne Brandmed (Baner reklamowy typu TOPBOARD – widoczny na całym portalu)

Pierwsza w regionie taka klinika,

Dzięki której Twój problem zdrowotny wnet znika.

Naszą misją jest kompleksowe leczenie,

Rehabilitacja, konsultacje, diagnostyka, a w efekcie pacjentów zadowolenie.

To cel, który wspólnie osiągać nadal chcemy, w pomocy pacjentom więc nie ustajemy.

Justyna Zarzecka-Siwy Na Głowie Gabinet Trychologiczny (Baner reklamowy typu TOPBOARD – widoczny na całym portalu)

Gdy łysienia masz początek
To nie wcierki, ani wrzątek
Ani nawet babci rady
Tylko mój gabinet mały
Tutaj znajdziesz rozwiązanie
I Twój problem wnet ustanie
Znów czupryną się zachwycisz
I „”Na Głowie”” wszem polecisz.

Psia Akademia „Mądrala” (Baner reklamowy typu TOPBOARD – widoczny na całym portalu)

Robimy wszystko aby psom i ludziom razem żyło się lepiej! Nasze motto to: „Zrozum swojego psa i pozwól psu zrozumieć siebie”

FINEA Kredyty Ubezpieczenia (Baner reklamowy typu C1 strona główna + środkowa część artykułów poza kategoriami Sport i zdrowie oraz Kultura i rozrywka)

Finea – Biegaj dla sportu nie za kredytem.

Pensjonat Lesniczowka (Baner reklamowy typu C1 strona główna + środkowa część artykułów poza kategoriami Sport i zdrowie oraz Kultura i rozrywka)

Pensjonat Leśniczówka – Ciesz się naturą w samym środku lasu…

Agnieszka „Do Syta” (Baner reklamowy typu C1 strona główna + środkowa część artykułów poza kategoriami Sport i zdrowie oraz Kultura i rozrywka)

U nas najesz się DO SYTA, atmosfera wyśmienita. Nikt stąd głodny nie wychodzi – zajrzyj do nas! Co ci szkodzi??

Stylizacja Paznokci Anett-Nails Aneta Morgiewicz (Baner reklamowy typu C1 strona główna + dolna część artykułów poza kategoriami Sport i zdrowie oraz Kultura i rozrywka)

Twoje pazurki w moich rękach to duet idealny .

WOKA – Mariusz Konter Sp. Z o.o. (Baner reklamowy typu C1 strona główna + dolna część artykułów poza kategoriami Sport i zdrowie oraz Kultura i rozrywka)

Ukoronowanie Twojej inwestycji.

Hurtownia Adamczyk (Baner reklamowy typu C1 strona główna + dolna część artykułów poza kategoriami Sport i zdrowie oraz Kultura i rozrywka + realizacja animowanego filmu promocyjnego)

Hurtownia Adamczyk
… bo kwiaty upiększają Nam życie.
Motto: Mamy zamiar stać się niezmiennym liderem na rynku lokalnym w branży florystycznej.
Prowadzimy hurtownię i sklep detaliczny kwiatów sztucznych, zniczy, art. dekoracyjnych. Jesteśmy najlepiej zaopatrzonym miejscem w okolicy jeśli chodzi o kwiaty sztuczne. Chcemy zarazić ludzi ich pięknem i przekonać ich do nich. W swojej ofercie posiadamy też balony, które tak jak kwiaty dają wiele radości. STAWIAMY NA JAKOŚĆ, dlatego także w ofercie sezonowej wyróżniamy się najlepszej jakości żywymi kwiatami rabatowymi. 

Poniżej prezentacja przykładowego spotu naszego autorstwa. Gratulujemy! 🙂

Uśmiechnięta Planeta (Baner reklamowy boczny typu B3 + środkowa część artykułów z kategorii Kultura i rozrywka)

Uśmiechnięta Planeta Nie będziesz chciał wracać na Ziemię!

Psycholog Jolanta Zator (Baner reklamowy boczny typu B3 + środkowa część artykułów z sekcji Sport i zdrowie)

Każdy z nas potrzebuje swojego psychologa. Pomogę Ci w odzyskaniu życiowej równowagi oraz wewnętrznego spokoju. To przełoży się na szczęśliwe życie.

Komfort (Baner reklamowy boczny typu B3 + środkowa część artykułów z kategorii kategorii Kultura i rozrywka)

Wasz komfort jest naszym priorytetem!

Wkrótce otwarcie znanego wszystkim salonu najpiękniejszych dywanów, wykładzin, dzwi i podłóg. Nowa ekspozycja, nowa załoga, świeże pomysły i nieodparta chęć sprawiania, aby Wasze życie było jeszcze bardziej komfortowe.
Zapraszamy już od 5 czerwca do salonu Komfort przy ul. Kościuszki 3 w Słubicach.

Be-fit24 Catering (Baner reklamowy boczny typu B4 + środkowa część artykułów z sekcji Sport i zdrowie)

Zdrowe odżywianie powinno stać się naszym świadomym stylem życia. Dlatego jeśli chcemy namacalnie odczuć poprawę naszego samopoczucia, musimy wdrożyć kompleksową dietę przez 24 godziny na dobę. Be fit przez 24 godziny 😉

Ekologiczna Pralnia Chemiczna „Bartek” w Słubicach (Baner reklamowy boczny typu B4 + dolna część artykułów z kategorii Kultura i rozrywka)

Pomagamy Słubiczanom zachować czystość, świeżość i świetny wygląd ich wyjątkowych ubrań na dłużej.

Dance school GINGER (Baner reklamowy boczny typu B4 + dolna część artykułów z kategorii Kultura i rozrywka)

W mojej szkole tańca Dance School GINGER prowadzę zajęcia dla dzieci w wieku od 5 do 18 lat, zachęcają ich zdrowo i z pasją spędzać wolny czas, odrywać w sobie talenty i rozwijać ich na tanecznej sali.

Pantograf Biuro Projektowe Julita Jarzyk (Baner reklamowy boczny typu B4 + dolna część artykułów z sekcji Sport i zdrowie)

Pantograf Biuro Projektowe. Twój projekt jest w dobrych rękach.

Stylizacja rzęs Fink Lashes Karolina Fink (Baner reklamowy boczny typu B4 + dolna część artykułów z kategorii Kultura i rozrywka)

Wszystko co robię – robię z miłości do piękna

LAS DWA TRZY (Baner reklamowy boczny typu B2 – górna część strony głównej portalu)

Jesteśmy zaiazdem który 1 czerwca bedzie obchodzil swoj pierwszy rok działalności. Zajazd Las Dwa Tezy w Osnie Lubuskim to miejsce przyjazne rodzinom i otwarte na ludzi. Zapraszamy!

STYL-DOM OKNA – DRZWI – ROLETY (Baner reklamowy boczny typu B2 – górna część strony głównej portalu)

Słubice
Jako firma STYL-DOM istniejemy na rynku od 2000r. , oferując klientom kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży, montażu oraz serwisu gwarancyjnego. Staramy się podnieść standard życia lub zaspokoić podstawowe potrzeby naszych klientów, proponując szeroką gamę stolarki otworowej tj.: stolarkę okienną i drzwiową w systemach PCV, aluminium i drewnie – uznanej na rynku międzynarodowym.

M.K.Horoszkiewicz Fotografia (Baner reklamowy boczny typu B2 – górna część strony głównej portalu)

Połączenie pasji z miłością – dajemy radę! MK Horoszkiewicz Fotografia