Słubice niejednokrotnie były nazywane najcieplejszym miastem w Polsce. Wakacyjna atmosfera, piękna pogoda i słońce sprawiają, że mieszkańcy spragnieni są ochłody, a tej dostarcza niezastąpiony obiekt SOSiRu w Słubicach – odkryty basen miejski. 

Basen został poddany odnowieniu w roku 2012 i to właśnie w tym miejscu zapraszamy Was na podróż w czasie. Niniejszym możecie zobaczyć wakacyjną galerię z lat 2012 – 2016. Jeżeli Wy również w tych latach chadzaliście nad chlorowaną perłę Słubic – być może znajdziecie na zdjęciach swoje młodsze odbicie.

Przypominamy, że basen w Słubicach jest już otwarty.  Jak w poprzednich latach wstęp na niego jest bezpłatny. Kąpielisko otwarte jest codziennie w godz. 10 – 18. Inaczej jednak niż wcześniej, obowiązują na nim obostrzenia sanitarne, m.in. limit przebywających na obiekcie gości do 150 osób (na zasadzie, kto pierwszy, ten lepszy) oraz ograniczenie części pływalnej. Niemniej słubicki basen przynosi masę radości przede wszystkim młodszym mieszkańcom i w niezbyt szczęśliwym roku 2020. Pamiętajcie by bawić się z rozwagą, o czym przypomina Gabrysia w wakacyjnym poradniku.

Powspominajmy sobie poprzednie lata. Zdjęcia podzieliliśmy na 4 galerie od roku 2012 do roku 2016 r.