Rusza wakacyjny konkurs z atrakcyjnymi nagrodami dla uczniów i dorosłych! Serwis edukacyjny Dyktanda.pl zaprasza do rywalizacji o tytuł Wakacyjnego Mistrza Wypracowań.

Zaraz po odebraniu świadectw uczniowie będą mogli włączyć się do zabawy, rezerwując interesujące ich tematy. A jest z czego wybierać – organizator zapowiada, że będą do opracowania setki zagadnień z zakresu języka polskiego, geografii czy historii. Dzięki temu uczniowie będą mogli wykazać się zdobytą w trakcie roku szkolnego wiedzą, a także zgłębić interesujące ich zagadnienia, zdobywając przy tym atrakcyjne nagrody!

No właśnie, nagrody: do popularności konkursów organizowanych przez serwis www.dyktanda.pl przyczynia się pokaźna pula nagród. Podobnie jest i tym razem. Przewidziano nagrody dla 50 najlepszych uczestników (w tym nagroda główna o wartości dwóch tysięcy PLN!), oprócz tego liczne nagrody gwarantowane.

Ważne, że udział w konkursie nie będzie kolidował z innymi planami wakacyjnymi uczestników. Zabawa o tytuł Wakacyjnego Mistrza Wypracowań potrwa od 25 do 06, a zakończy się 31.08.2021 r. Wobec tego każdy zainteresowany może znaleźć dogodną chwilę na napisanie wypracowania. Idea polega na tym, aby konkurs był rozwiązaniem na deszczowe dni i chłodne wieczory.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Wystarczy zarejestrować lub zalogować się w portalu (Dyktanda.plwww.dyktanda.pl) i kliknąć przycisk ZAPISZ SIĘ DO KONKURSU na stronie konkursowej.

LINK

Znajduje się tam również lista nagród, lista dostępnych tematów oraz aktualny ranking. Do zabawy mogą włączyć się również osoby dorosłe.

https://dyktanda.pl/konkursy-wypracowan/wakacyjny-mistrz-wypracowan

Czytaj też: Festiwal Nowej Sztuki lAbiRynT pozyskał nowego partnera do współpracy

Autor: Dyktando.pl