?????????????????????????????????????

Tenisiści stołowi reprezentujący drugi zespół STS Wulmar Słubice zagrali kolejny mecz ligowy w roli gospodarzy. Jako, że podejmowali ostatni zespół w czwarto ligowej tabeli wynik nie mógł być inny.

Drugoligowcy z pierwszego zespołu STS Wulmar tym razem mieli przerwę w swoich rozgrywkach. Za to występująca w IV lidze grupa północna, naszego województwa, nie próżnowała. W piątkowe popołudnie, tuż po godzinie 16, w sali gimnastycznej szkoły podstawowej nr 2, rywalem słubiczan była drużyna Warty II Kostrzyn nad Odrą. Już minęły lata prosperity tenisa stołowego w Kostrzynie. Niestety przygoda z ekstraligą polską już się zakończyła, a dwie drużyny z tego miasta występują obecnie tylko w IV lidze. Drugi zespół po trzech ligowych kolejkach obecnie zajmuje pośród dziesięciu drużyn ostatnie miejsce w tabeli. Fakt ten nie zmieni się po piątkowej potyczce. STS Wulmar II wygrał pojedynek 10-0 i wystarczy spojrzeć na protokół, aby obliczyć, iż goście zdobyli tylko trzy sety. Słubiczanie wystąpili w składzie Mieczysław Marciniak, Ireneusz Polak, Przemysław Łowiecki, Ireneusz Donigiewicz i rezerwowy tym razem Mirosław Rogowski.

W tabeli po czterech kolejkach, STS posiada 4 punkty, notując dwie przegrane (Spójnia Ośno Lubuskie i Gorzovia IV Gorzów wielkopolski) i tyle samo wygranych (Gorzovia V i Kostrzyn II), plasuje się w środkowej jej części. Kolejny mecz z Witniczaninem III Witnica w najbliższą sobotę w roli gości.

Czytaj także: Podwójnego prezentu dla Prezesa nie było… [foto i wideo]