Poszukiwacze pasji zachęcają do udziału w spotkaniach i zbiórce! Niestety z powodu pandemii oraz otaczających nas obostrzeń, spotkania między ludźmi są ograniczone. Jednak pandemia była również doskonałą okazją do szlifowania swoich talentów, jak i rzemiosła. Wiele osób właśnie w tym czasie odkryło swoje prawdziwe zainteresowania. Masz dryg do rękodzieła, a może chcesz się czegoś nauczyć? Ten projekt jest właśnie dla Ciebie!

Poszukiwacze pasji w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii ponownie występują naprzeciw młodym ludziom, którzy chcą od  życia czegoś „więcej”! Czas rozpowszechnić pasję w całym powiecie! Nie masz zainteresowań, doskwiera Ci nuda, brak sensu? To krok do izolacji od społeczeństwa, a nawet do depresji… Zrób coś z tym!

Zbiórka i spotkanie

Chcesz podarować komuś coś niezwykłego, a może zrobić niecodzienną niespodziankę bliskiej osobie? Kup wyjątkowe rękodzieło i pomóż Poszukiwaczom Pasji wspierać młodych ludzi. Tworzysz coś swojego? Przekaż rękodzieło do zbiórki! Dzięki organizowanym spotkaniom będzie można nauczyć się czegoś nowego oraz poznać i porozmawiać z ludźmi o podobnych zainteresowaniach, jak Twoje! Z zebranych dzięki zbiórce pieniędzy sfinansowany zostanie wydruk plakatów oraz poczęstunek dla gości.

Zbiorka jest przeznaczona na potrzebne do projektu materiały m.in. catering. Została założona również dlatego żeby osoby z naszego powiatu pochwalili się swoją pasją i pokazali swoją (nie)codzienność poprzez wstawienie przedmiotów na zbiórkę – opisują Poszukiwacze Pasji

Kliknij i sprawdź! 

Rękodzieła ze Słubic i okolic – Poszukiwacze Pasji   

Czytaj także: Skatepark dla odważnych