– Frekwencja zaskoczyła chyba wszystkich. Jestem bardzo zadowolona, że tak wiele pań przyszło, by wspólnie spędzić ten czas, a atrakcji naprawdę nie zabraknie – mówła w trakcie imprezy dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy Małgorzata Gniewczyńska. Obietnica została spełniona, a panie z uśmiechami na twarzach żegnały się po kilku godzinach wspólnych przeżyć. 

 

Koncert zespołu Acoustic Love, porady kosmetyczki Weroniki Dębińskiej, wernisaż „Pędzlem malowane i nie tylko” autorstwa Anny Kowalskiej , wernisaż, poczęstunek i fotobudka, która była wręcz oblegana – to wszystko działo się 5 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Górzycy. 

– Przychodzę tutaj co roku i co roku świetnie się bawimy. Dzisiaj jestem zaskoczona, bo tak dużo osób chyba jest pierwszy raz. Oczywiście jest jak zawsze cudownie – mówiłą pani Agnieszka z Górzycy, którą zaczepiliśmy podczas obchodów święta pań. 

virtualnetia.com - projektowanie i tworzenie stron WWW

 

Na Dzień Kobiet przybyły nie tylko panie z gminy Górzyca, ale także sąsiedniego Kostrzyna nad Odrą.

– Jestem tu co roku i zawsze wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Pani dyrektor i cała jej ekipa na każdej imprezie stają na wysokości zadania. Super! – mówiła nam Maria Bieniek z Kostrzyna. 

 

Poniżej fotorelacja z wydarzenia. Zobaczcie jak było! 

Czytaj też: Górzyca: Spółdzielnia chce nam zabrać pieniądze, które dostaliśmy w ramach pomocy rządowej — mówi mieszkaniec. – To działanie bezprawne! – komentuje zarządca nieruchomości ze Słubic.