fbpx
Home Aktualności Kierowca usiłował zgubić patrol i wjechał ze znaczną prędkością do Kunowic.

Kierowca usiłował zgubić patrol i wjechał ze znaczną prędkością do Kunowic.

Ogolny1

Funkcjonariusze ze Wspólnej Polsko-Niemieckiej Placówki w Świecku odzyskali po pościgu skradzione w Niemczech audi warte 85 tysięcy złotych.

W czwartek tuż przed godziną 22:00 funkcjonariusze ze Wspólnej Polsko-Niemieckiej Placówki w Świecku  wytypowali w Słubicach do kontroli Audi na niemieckich numerach rejestracyjnych. Patrol przystąpił do zatrzymania pojazdu włączając sygnały świetlne i dźwiękowe.

Kierujący pojazdem nie zareagował na sygnały i znacznie przyspieszył. Podczas pościgu funkcjonariusze zweryfikowali w poszukiwawczych bazach danych numery rejestracyjne pojazdu i ustalili, że należą one do zupełnie innego pojazdu. Kierowca, łamiąc przepisy drogowe usiłował zgubić patrol i wjechał ze znaczną prędkością do Kunowic. Tam porzucił audi i uciekł do pobliskiego lasu.

Pojazd został zabezpieczony. W jego bagażniku funkcjonariusze ujawnili oryginalne niemieckie tablice rejestracyjne. Nawiązano kontakt z właścicielem pojazdu, który potwierdził kradzież auta spod jego domu w Berlinie.

Nadal trwają poszukiwania sprawcy kradzieży. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi słubicka policja.

Czytaj też: Oszuści podają się za pracowników banku! Do słubickiej komendy zgłosiła się oszukana kobieta

Baner Brand Cy
tisachlerei aus słubice bietet ihnen terrassen, carports, saunas produktion und montage +4915163520291 (91×50 mm) (90×50 mm) (112×87 cm) (210×105 px) — kopia

You may also like

Leave a Comment

Podcast Słubice