fbpx
Home Aktualności Gmina przyznała stypendia i nagrody najlepszym sportowcom i trenerom

Gmina przyznała stypendia i nagrody najlepszym sportowcom i trenerom

by Urząd Miejski w Słubicach
safe image (1)

Podczas dzisiejszej sesji Rady Miejskiej w Słubicach 32 uczniom naszej gminy przyznano stypendia sportowe, a dwóm zawodnikom i czterem trenerom nagrody.

Kryteria przyznania stypendiów i nagród określa Uchwała XVI/123/2019 Rady Miejskiej w Słubicach z dnia 28 listopada 2019 r.

Kto dostał nagrodę?

Wśród osób nagrodzonych znalazły się: Małgorzata Krzyżan, 3 tys. zł brutto, za 2.miejsce na Mistrzostwach Polski Masters, Paulina Polańska, 3 tys. zł brutto, za 2. miejsce na Mistrzostwach Polski, a także trenerzy Jacek Grześkowiak, Łukasz Horoszkiewicz, Piotr Kiedrowicz i Oleg Pachol, którym radni przyznali po 1 tys. zł brutto.

tisachlerei aus słubice bietet ihnen terrassen, carports, saunas produktion und montage +4915163520291 (91×50 mm) (90×50 mm) (112×87 cm) (210×105 px) — kopia

A kto stypendia?

Rada Miejska przyznała też stypendia uczniom, którzy odnieśli w ub. roku sportowe sukcesy. Przez 10 miesięcy otrzymywać będą po 200 złotych brutto.

Wśród wyróżnionych są: Wojciech Fila (2. miejsce na Mistrzostwach Województwa Lubuskiego), Natalia Kiedrowicz (1. miejsce na Mistrzostwach Województwa Lubuskiego), Zuzanna Mierzejewska ( 1. miejsce na Mistrzostwach Województwa Lubuskiego), Zuzanna Piskunowicz (2. miejsce na Mistrzostwach Województwa Lubuskiego), Mateusz Choina (2. miejsce na Mistrzostwach Województwa Lubuskiego), Julia Horoszkiewicz (1. miejsce na Mistrzostwach Województwa Lubuskiego), Jakub Jurgiewicz (1. miejsce na Mistrzostwach Województwa Lubuskiego), Anna Kielar (3. miejsce na Mistrzostwach Województwa Lubuskiego), Dawid Musztyfaga (2. miejsce na Mistrzostwach Województwa Lubuskiego), Helena Podruczny (2. miejsce na Mistrzostwach Województwa Lubuskiego), Wiktoria Przybylska (2. miejsce na Mistrzostwach Województwa Lubuskiego), Zuzanna Rękawiecka (2. miejsce na Mistrzostwach Województwa Lubuskiego), Maciej Rutkowski (2. miejsce na Mistrzostwach Województwa Lubuskiego), Seweryn Stań (3. miejsce na Mistrzostwach Województwa Lubuskiego), Gabriela Weryk (3. miejsce na Mistrzostwach Województwa Lubuskiego), Klarysa Baca-Chomicz (3. miejsce na Mistrzostwach Województwa Lubuskiego), Antoni Horoszkiewicz (3. miejsce na Mistrzostwach Województwa Lubuskiego), Amelia Marciniak (1. miejsce na Mistrzostwach Województwa Lubuskiego), Iga Mizerska (3. miejsce na Mistrzostwach Województwa Lubuskiego), Brian Pelc (2. miejsce na Mistrzostwach Województwa Lubuskiego), Gabriela Polechońska (3. miejsce na Mistrzostwach Województwa Lubuskiego), Nina Sejnik (1. miejsce na Mistrzostwach Województwa Lubuskiego), Zuzanna Smolińska (1. miejsce na Mistrzostwach Województwa Lubuskiego), Lidia Tyczyńska (2. miejsce na Mistrzostwach Województwa Lubuskiego), Maja Walczak (1. miejsce na Mistrzostwach Województwa Lubuskiego), Patryk Cichosz-Dzyga ( 1. miejsce na Mistrzostwach Polski), Przemysław Cichosz-Dzyga (3. miejsce na Mistrzostwach Województwa), Michał Ceglewski (3. miejsce w Pucharze Polski), Bartosz Ciosek (2. miejsce na Mistrzostwach Województwa),Edyta Radkiewicz (powołanie do reprezentacji Polski), Amelia Smolarczyk (1. miejsce na Mistrzostwach Województwa Lubuskiego), Wiktoria Smolarczyk (1. miejsce na Mistrzostwach Województwa Lubuskiego).

Czytaj także: Już we wtorek uroczyste nadanie nazwy Placu Żołnierzy Wyklętych i odsłonięcie kamienia ku ich pamięci

sŁubice zaprasza białe ilovesłubice
whatsapp image 2021 10 19 at 08.06.10

You may also like

Leave a Comment

Podcast Słubice