fbpx

Wyjazdowy mecz ligowy Polonii na 0-3

Niestety nie udał się pierwszy wyjazdowy mecz ligowy IV-ligowej Polonii Słubice. Nasi przegrali aż 0-3 z Koroną Kożuchów i jak donosi sztab szkoleniowy to raczej najmniejszy wymiar kary.

Na początek trochę statystyki. Nasi rywale z Kożuchowa w pierwszej kolejce bezbramkowo zremisowali ze Spójnią Ośno, natomiast nasi piłkarze jak już donosiliśmy zremisowali po strzelonej bramce w ostatniej sekundzie na 2-2 z Lechią II Zielona Góra. Co prawda nie udało się nam osobiście być na tym meczu, ale jak komentują kibice i przedstawiciele sztabu szkoleniowego gospodarze byli po prostu lepszą drużyną, a wynik mógł być jeszcze wyższy gdyż nasz obrońca Dawid Kucharski dwukrotnie obronił bramkę wykopując piłkę z linii bramkowej. Poloniści robili co mogli, ale po raz kolejny wystąpili w osłabionym składzie (tym razem bez trzech podstawowych zawodników), choć chyba najważniejszym powodem słabszej dyspozycji jest zmęczenie dodatkowymi meczami w pucharowych bojach.

słubicka 5, 69 108 cybinka (1)

Oczywiście pełni motywacji (to „zalecenia” dla zawodników) i optymizmu (dla zarówno zawodników i kibiców) czekamy na kolejne mecze. Wszak to dopiero początek sezonu.

Korona Kożuchów- MKS Polonia Słubice 0-3

Bramki dla gospodarzy: Kacper Żak, Mateusz Tkacz 2

Pozostałe wyniki 2 kolejki:

STILON PROSUPPORT Gorzów – PIAST Iłowa 0:1

ARKA Nowa Sól – ODRA Nietków 4:3

CZARNI Żagań – STAL Sulęcin 4:0

MEPROZET Stare Kurowo – POGOŃ Skwierzyna 3:3

DĄB Przybyszów / Sława – SPÓJNIA Ośno Lubuskie 2:1

CARINA Gubin – ILANKA Rzepin 2:3

ZAP SYRENA Zbąszynek – CZARNI BROWAR Witnica 0:2

LECHIA II Zielona Góra – POGOŃ Świebodzin (02.08, 12:00)

TĘCZA HOMANIT Krosno Odrzańskie – pauza

Aktualna tabela na załączonej fotce. Natomiast już dziś zapraszamy na następny mecz Polonii, tym razem ponownie w roli gospodarza w sobotę o godz 15.00. Naszym rywalem będzie niedawny rywal pucharowy dąb Przybyszów.

Czytaj też: Słubicka Polonia za burtą piłkarskiego pucharu Polski

 

słubicka 5, 69 108 cybinka (1)
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Portal I Love Słubice - Całym sercem dla powiatu słubickiego!